Atlantic to szanowana na całym świecie marka, tworząca szwajcarskie zegarki najwyższej jakości. Nic więc dziwnego, że podczas swojej 130-letniej działalności firma cieszy się niezmienną popularnością. Marka po latach wraca do swoich serii w stylu retro. Jedną z nich jest Atlantic Beachboy, który zachwyca swoim stylowym wyglądem oraz funkcjonalnością!

czytaj dalej

Zegarki Atlantic Beachboy

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Co wyróżnia limitowane zegarki Atlantic Beachboy? Jak sama nazwa wskazuje, zegarki z tej serii to ukłon w stronę żeglarstwa. Jeśli jesteś miłośnikiem sportów wodnych to zdecyduj się na zegarki z serii Atlantic Beachboy

Zegarki Atlantic Beachboy i ich szeroka funkcjonalność

Design kolekcji Atlantic Beachboy niczym nie ustępuje szerokiej funkcjonalności tych produktów. Na stylowej tarczy w stonowanej kolorystyce znajdziemy jasne i wyraźne wskazówki oraz indeksy, które ułatwiają nam odczyt godziny w każdych warunkach. Przydatny datownik dni miesiąca umieszczony został koło godziny trzeciej. Wytrzymałą kopertę oraz klasyczną bransoletę zaprojektowano z wysokiej jakości stali szlachetnej. Całość gwarantuje nam niezmienną, doskonałą jakość zegarka. W odnowionej serii znajdziemy pięć zegarków w kolorze srebra i złota.

Klimat retro w Atlantic Beachboy

Atlantic Beachboy jest to unowocześniona klasyka marki Atlantic, którą znamy z lat 70 XX wieku. Model z tej serii z pewnością będzie doskonałym towarzyszem dla mężczyzny, który tak samo, jak rzetelnie wypełnia swoje obowiązki w biurze, lubi również spędzać czas aktywnie np. na żaglach. Kopertę, jak i klasyczną bransoletę tych urządzeń wykonano z wysokogatunkowe stali szlachetnej, które pokryto srebrną lub złotą powłoką. Zegarki z serii Beachboy jako jedne z niewielu posiadają swoje stare logo z literą „a” nad logotypem - jest to zatem gratka dla każdego fana sztuki zegarmistrzowskiej. Atlantic Beachboy to seria limitowana, która służyć będzie jego właścicielowi na lata.