Seiko od ponad stu lat produkuje zachwycające swoją jakością i wyglądem zegarki. Miliony zadowolonych klientów są tego najlepszym dowodem, podobnie jak niegasnąca popularność marki oraz ciągłe zaskoczenia nowymi, niezwykle dobrze wykonanymi kolekcjami. Czym jeszcze Seiko zaskakuje? Oczywiście mechanizmami, a z tych wyróżnia się seria posiadająca mechanizmy automatyczne – Seiko Automatic.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Seiko Automatic

 1. Zegarek męski Seiko Presage Automatic Zegarek męski Seiko Presage Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  Bestseller-10%
  3 029,00 zł 2 726,00 zł

  Seiko Presage Automatic SSA423J1

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Seiko Presage Sharp Edged GMT Zegarek męski Seiko Presage Sharp Edged GMT
  Darmowa dostawa 24h
  -10%
  7 129,00 zł 6 416,00 zł

  Seiko Presage Sharp Edged GMT SPB217J1

  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek męski Seiko 5 sports SKX Sports Style GMT Zegarek męski Seiko 5 sports SKX Sports Style GMT
  Darmowa dostawa 24h
  -10%
  2 239,00 zł 2 015,00 zł

  Seiko 5 sports SKX Sports Style GMT SSK005K1

  Darmowa dostawa 24h
 4. Zegarek męski Seiko Presage Automatic Zegarek męski Seiko Presage Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  -10%
  4 249,00 zł 3 824,00 zł

  Seiko Presage Automatic SPB170J1

  Darmowa dostawa 24h
 5. Zegarek męski Seiko Prospex Diver Automatic Zegarek męski Seiko Prospex Diver Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  6 289,00 zł

  Seiko Prospex Diver Automatic SPB143J1

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h

Seiko to marka z wieloletnią tradycją, kojarzona z wysoką jakością i oryginalnym wzornictwem. Producent dba o najmniejsze szczegóły swoich produktów, często sam opracowuje mechanizmy, w oparciu o które działają urządzenia Seiko. Jedną z najbardziej znanych kolekcji jest seria zegarków Seiko Automatic.

Wysoka jakość japońskich zegarków Seiko Automatic

Marka Seiko z każdą kolejną kolekcją udowadnia, że wykonywanie wysokiej jakości zegarków nie sprawia jej żadnych problemów – więcej, każdy z nich podnosi do rangi sztuki zegarmistrzowskiej. Nic dziwnego, że producent skupił się szczególnie na kolekcji Seiko Automatic - serii wyposażonej w niezwykle efektywne mechanizmy, pozwalające na długotrwałe funkcjonowanie zegarka. Działanie jest bardzo proste i opiera się na tych samych zasadach co w przypadku zegarków z mechanizmami z ręcznym naciągiem – w obu znajduje się dokręcana sprężyna, która powoli rozkręcając się, napędza zegarek. Różnicą w obu systemach jest sposób dokręcania sprężyny – w przypadku zegarków z ręcznym naciągiem, sprężynę dokręca użytkownik, obracając koronkę. Tymczasem mechanizmy automatyczne wymagają jedynie noszenia zegarka – dzięki znajdującemu się wewnątrz wahnikowi, który obraca się podczas każdego ruchu ręki. Ten, obracając się, dokręca sprężynę. Oznacza to, że przez cały czas nosząc zegarek na ręce, jednocześnie nakręcasz go, a przez to działa on nieustannie. I przez cały czas wiesz, która godzina!

Męskie zegarki Seiko Automatic – różnorodność i niezwykły styl

Zegarki Seiko Automatic to także jedna z bardziej różnorodnych kolekcji. Znajduje się tam cały przegląd współczesnych trendów, jakie można spotkać wśrod wysokiej jakości zegarków – wszystkie prezentują się znakomicie. Przodować będą oczywiście modele dla nurków, o charakterystycznych pogrubionych kopertach i szerokich bezelach. Tarcze takich zegarków są z kolei niewielkie i zawierają grube, wyraźne wskazówki oraz indeksy. Na miłośników bardziej eleganckiego stylu czekają modele z kolekcji Seiko Presage, będącej jedną z najbardziej prestiżowych linii Seiko. Tymczasem podstawowa kolekcja Seiko Automatic również skrywa w sobie wiele interesujących modeli, także w luźniejszym, bardziej swobodnym stylu – zegarki męskie Seiko Automatic zawierają też modele bardziej sportowe, które z pewnością spodobają się miłośnikom mniej formalnego stylu.

Jeśli poszukujesz wysokiej klasy zegarka, który posłuży Ci przez lata, doskonale trafiłeś – zegarki Seiko Automatic idealnie sprawdzą się jako dodatek do formalnego stroju a także jako prezent na ważną okazję. Dzięki niezwykłemu i wyjątkowo stylowemu wyglądowi zostaną z pewnością jednym z najlepszych podarunków. Zamów już dziś i przekonaj się, jak doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji.