ZEGARKI SEIKO VELATURA

. Zegarki dostępne na rynku różnią się od siebie ceną, funkcjami czy designem. Zegarmistrzowie na całym świecie prześcigają się, żeby zaprojektować mechanizm idealny. Niekwestionowanym liderem w tej materii jest Seiko. Firma została stworzona w 1881 przez  K. Hatorri'ego. Już od samego początku Hatorii miał ambicję, aby zostać światowym i cenionym producentem zegarków. Aby zasięgnąć wiedzy i odpowiednich umiejętności wyruszył w wyprawę do Europy. Tam przez pewien czas szkolił się i podpatrywał europejskie standardy. Jak się później okazało, to doświadczenie było nad wyraz cenne. Wkrótce po powrocie do swojego kraju i wdrożeniu innowacji w swoim przedsiębiorstwie, Hatorii zaczął odnosić sukcesy. Sprzedaż produkowanych przez niego zegarków znacznie się zwiększyła, a firma  K. Hatorri R. Co zyskała uznanie i szacunek na światowym rynku zegarmistrzostwa.

   

    Hatorii i jego inżynierowie nie spoczęli jednak na laurach. I tak wkrótce, światło dzienne ujrzał pierwszy mechanizm kwarcowy. Następnie, kwarc został wykorzystany do stworzenia pierwszego mechanizmu nakręcanego, gdzie posłużył do regulacji. W niedługim czasie, na rynku zaistniały zegarki z wbudowanymi telewizorami. Duży wpływ na sukces firmy miało opatentowane technologii Kinetic, która pozwala na pozyskanie energii potrzebnego do działania zegarka z ruchów ciała. Ta innowacja jest nadzwyczaj precyzyjna, bo odmierza czas z dokładnością do 20 sekund rocznie. W  czasie najważniejszych imprez sportowych na całym świecie to właśnie czasomierze przedsiębiorstwa Seiko są wykorzystywane już od 1987 roku.

  

     Mechanizmy projektowane i wykonywane przez firmę Hattori'ego cechują się szykiem, klasyką, funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym designem. Każda nowa kolekcja jest unikalna, przez co zegarki Seiko są pożądane przez eleganckich mężczyzn z klasą. Jest to, zatem, idealny prezent na urodziny, rocznice czy pod choinkę dla ukochanego mężczyzny.

      Seiko prezentuje swoją kolekcję – Seiko Velatura. Jest to klasyczny, męski zegarek o charakterze sportowym. Szkło tarczy jest szafirowe, przez co jest bardzo odporne na zarysowania i urazy. Zarówno koperta oraz pasek zostały wykonane ze stali najwyższej jakości. Zegarek wyróżnia jego wodoszczelność, dzięki czemu nie ma obawy, że ulegnie on awarii po przypadkowym zanurzeniu w wodzie. Seiko Velatura to wiele praktycznych funkcji, jak: datownik, timer, chronograf czy datownik. Ponadto, posiada on fluorescencyjne wskazówki, dzięki czemu, sprawdzenie daty nie będzie problemem również w nocy. Jest to zegarek doskonały i bezawaryjny. Z Seiko Velatura będą zadowoleni zarówno mężczyźni, dla których elegancja i klasyka są najważniejsze, jak również Ci, którzy ze względu na swoje upodobanie do sportu, cenią sobie funkcjonalność i wygodę. 

0 Zegarków Seiko Velatura gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 0 modeli - cena od 2429 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Nie znaleziono pasujących produktów.