ZEGARKI SEIKO DIVER

Kintaro Hattori, założyciel słynnej firmy, początkowo produkującej biżuterię, w 1913 roku wypuścił na rynek pierwszy japoński zegarek na rękę – Laurel. Wcześniej Seiko pokazał światu pierwszy zegarek kwarcowy. Od tamtych wydarzeń minął ponad wiek, a Seiko to producent tak samo legendarny, jak i wciąż aktywny na rynku czasomierzy, ani myślący oddać pole młodszym. Wręcz przeciwnie – różnorodnością oferowanych modeli zegarków sportowych na rękę potrafi przyprawić o zawrót głowy.

 

Zegarki Seiko – perfekcyjne do nurkowania

 

Marka Seiko wielokrotnie podkreślała swój związek ze sportem i aktywnym stylem życia. W roku 1964 słynne japońskie zegarki pierwszy raz wykorzystywane zostały do mierzenia czasu podczas Igrzysk Olimpijskich, a później towarzyszyły wielu zawodom lekkoatletycznym, piłkarskim i innym. Ta precyzja działania podzespołów w czasomierzach Seiko nie wzięła się znikąd – firma zawsze bazowała na oryginalnych częściach własnej produkcji. Strategia ta opłaciła się, ponieważ kilkakrotnie w swojej historii Seiko był pionierem. Zegarki do nurkowania Seiko Diver nie stanowią tutaj wyjątku.

 

Seiko Diver - zegarki dla nurków w rozsądnej cenie

 

Dziś marka oferuje między innymi niezwykłe zegarki dla nurków z serii Seiko Diver, oferując najlepsze w swojej klasie zegarki za rozsądną cenę. Klasyczne divery Seiko, oparte na manufakturze, stanowią idealne rozwiązanie dla kogoś, komu marzy się idealny zegarek do nurkowania. Szczelność zegarków nie ulega wątpliwości, a ręczne wykonanie dodatkowo podnosi jakość i daje pewność, że woda nie dostanie się do środka zegarka.

Wśród zróżnicowanych modeli zegarków przeznaczonych do nurkowania, czy innych sportów wodnych, każdy może znaleźć coś dla siebie. Dodatkową rekomendację, uzasadniającą wybór Seiko spośród innych modeli zegarków do nurkowania, jest certyfikat Profesjonalnego Stowarzyszenia Instruktorów Nurkowania – PADI. Dotyczy to między innymi niezawodnego czasomierza ze słynnej  serii Prospex - Seiko Prospex PADI Automatic Diver. Fani klasyki i tradycyjnej elegancji z pewnością znajdą to w kultowym modelu Seiko Diver's SKX007K2.

26 Zegarków Seiko Diver gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 26 modeli - cena od 1329 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

26 produkt(ów)

26 produkt(ów)