ZEGARKI SEIKO SOLAR

. Rok 1881 to przełomowa data w historii światowego zegarmistrzostwa. To właśnie wtedy Kintaro Hatorii założył fabrykę K. Hatorri R. Co. Ltd. Na początku wcale nie było łatwo, ponieważ japońska technologia znacząco różniła się od tej europejskiej. Kintaro jednak był człowiekiem nadzwyczaj inteligentnym oraz przedsiębiorczym. Wyruszył, więc, do Europy, gdzie miał możliwość szkolenia się oraz podpatrywania procesów wytwarzania najnowocześniejszych zegarków. Powróciwszy do własnego przedsiębiorstwa, wdrożył  innowacje do procesu produkcji. W krótkim czasie, sprzedaż czasomierzy Hattorie'go znacznie się zwiększyła, a co za tym idzie, jego firma zaczęła mieć poważanie na światowym rynku zegarmistrzostwa. W roku 1969 światło dzienne ujrzał pierwszy mechanizm kwarcowy, zaś już za dwa lata, na rynek został wprowadzony pierwszy zegarek z wyświetlaczem LCD. Kolejnym przełomem było stworzenie technologii Kinetic – która stanowi połączenie innowacyjności kwarcowej oraz mechanizmu automatycznego. Rozwiązanie to opiera się na wytwarzaniu energii potrzebnej do działania zegarka na podstawie ruchów ciała. Kinetic to dokładność i precyzja odmierzania czasu z dokładnością do 20 sekund na rok. Technologia ta jest w zasadzie wieczna, małe jest prawdopodobieństwo awarii. Innowacyjność inżynierów z Seiko pozwoliła na opatentowanie następnej rewolucji w dziedzinie czasomierzy: mechanizmu nakręcanego, który regulowany jest kryształkiem kwarcu. 

     

      Firma Hatorri'ego od 1964 roku dostarcza rozwiązania do pomiaru czasu w trakcie najważniejszych, światowych imprez sportowych.

     

      Zegarki naręczne to różne linie produkcyjne. Jedną z nich jest Seiko Solar, która stanowi jedną z najbardziej zaawansowanych technologi. Jest to mechanizm kwarcowy pozyskujący prąd ze światła pochodzenia zarówno słonecznego jak i sztucznego. Zlokalizowane na spodniej warstwie zegarka maleńkie ogniwa świetle wychwytują światło, a następnie przetwarzają ją w energię potrzebną do działania. Tarcza działa jak bateria słoneczna. Specjalna mikrokomórka magazynuje energię, co pozwala zegarkowi Seiko Solar skumulować odpowiednie zapasy energii, dzięki czemu mechanizm pracuje, nawet w sytuacji, kiedy światło nie dociera do zegarka. Ponadto, ten model cechuje się mineralnym szkiełkiem tarczy, dzięki czemu odporne jest na zarysowania. Zarówno bransoleta jak i koperta wykonane zostały ze stali najwyższej jakości. Jako, że mechanizm jest wodoszczelny, nie groźne jest mu nawet przypadkowe zanurzenie w wodzie. Model Seiko Solar został wyposażony w chronograf, datownik, 24 godzinną tarczę oraz funkcję alarmu. Dodatkowo, zegarek posiada podziałkę do wyliczania parametrów lotniczych.

       

     Zegarek ten to doskonały prezent dla ukochanego mężczyzny. Jest elegancki i funkcjonalny. Wyróżnia się klasyką designu i innowacyjnością funkcji. Jest to sprzęt poświadczający styl i gust osoby, która nosi go. Seiko Solar świetnie prezentuje się na nadgarstkach statecznych i pełnych klasy osób. Jak najbardziej wart jest on swojej ceny!

13 Zegarków Seiko Solar gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 13 modeli - cena od 609 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

13 produkt(ów)

13 produkt(ów)