Seiko to japońska firma Hatorri'ego, która od 1964 roku dostarcza rozwiązania do pomiaru czasu w trakcie najważniejszych, światowych imprez sportowych. Sprawdź doskonałe zegarki z mechanizmem solarnym - Seiko Solar.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Seiko Solar

 1. Zegarek męski Seiko Astron Solar Zegarek męski Seiko Astron Solar
  Darmowa dostawa 24h
  10 980,00 zł

  Seiko Astron Solar SSH107J1

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Seiko Chronograph Solar Zegarek męski Seiko Chronograph Solar
  Darmowa dostawa 24h
  -30%
  2 099,00 zł 1 469,00 zł

  Seiko Chronograph Solar SSC771P1

  Darmowa dostawa 24h

Szukasz zegarka, który zawsze będzie działał? Dzięki mechanizmowi solarnemu nie musisz martwić się o nakręcanie mechanizmu lub wymianę baterii. Sprawdź ofertę luksusowych zegarków Seiko Solar.

Jak działają zegarki Seiko Solar?

Zegarki naręczne to różne linie produkcyjne. Jedną z nich jest Seiko Solar, która stanowi jedną z najbardziej zaawansowanych technologi. Jest to mechanizm kwarcowy pozyskujący prąd ze światła pochodzenia zarówno słonecznego jak i sztucznego. Zlokalizowane na spodniej warstwie zegarka maleńkie ogniwa świetle wychwytują światło, a następnie przetwarzają ją w energię potrzebną do działania. Tarcza działa jak bateria słoneczna. Specjalna mikrokomórka magazynuje energię, co pozwala zegarkowi Seiko Solar skumulować odpowiednie zapasy energii, dzięki czemu mechanizm pracuje, nawet w sytuacji, kiedy światło nie dociera do zegarka. Ponadto, ten model cechuje się mineralnym szkiełkiem tarczy, dzięki czemu odporne jest na zarysowania. Zarówno bransoleta jak i koperta wykonane zostały ze stali najwyższej jakości. Jako, że mechanizm jest wodoszczelny, nie groźne jest mu nawet przypadkowe zanurzenie w wodzie. Model Seiko Solar został wyposażony w chronograf, datownik, 24 godzinną tarczę oraz funkcję alarmu. Dodatkowo, zegarek posiada podziałkę do wyliczania parametrów lotniczych.

Dla kogo sprawdzi się zegarek Seiko Solar?

Zegarek ten to doskonały prezent dla ukochanego mężczyzny. Jest elegancki i funkcjonalny. Wyróżnia się klasyką designu i innowacyjnością funkcji. Jest to sprzęt poświadczający styl i gust osoby, która nosi go. Seiko Solar świetnie prezentuje się na nadgarstkach statecznych i pełnych klasy osób. Jak najbardziej wart jest on swojej ceny!