Seiko to japońska firma Hatorri'ego, która od 1964 roku dostarcza rozwiązania do pomiaru czasu w trakcie najważniejszych, światowych imprez sportowych. Sprawdź doskonałe zegarki z mechanizmem solarnym - Seiko Solar.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Dostępność
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Seiko Solar

Szukasz zegarka, który zawsze będzie działał? Dzięki mechanizmowi solarnemu nie musisz martwić się o nakręcanie mechanizmu lub wymianę baterii. Sprawdź ofertę luksusowych zegarków Seiko Solar.

Jak działają zegarki Seiko Solar?

Zegarki naręczne to różne linie produkcyjne. Jedną z nich jest Seiko Solar, która stanowi jedną z najbardziej zaawansowanych technologi. Jest to mechanizm kwarcowy pozyskujący prąd ze światła pochodzenia zarówno słonecznego jak i sztucznego. Zlokalizowane na spodniej warstwie zegarka maleńkie ogniwa świetle wychwytują światło, a następnie przetwarzają ją w energię potrzebną do działania. Tarcza działa jak bateria słoneczna. Specjalna mikrokomórka magazynuje energię, co pozwala zegarkowi Seiko Solar skumulować odpowiednie zapasy energii, dzięki czemu mechanizm pracuje, nawet w sytuacji, kiedy światło nie dociera do zegarka. Ponadto, ten model cechuje się mineralnym szkiełkiem tarczy, dzięki czemu odporne jest na zarysowania. Zarówno bransoleta jak i koperta wykonane zostały ze stali najwyższej jakości. Jako, że mechanizm jest wodoszczelny, nie groźne jest mu nawet przypadkowe zanurzenie w wodzie. Model Seiko Solar został wyposażony w chronograf, datownik, 24 godzinną tarczę oraz funkcję alarmu. Dodatkowo, zegarek posiada podziałkę do wyliczania parametrów lotniczych.

Dla kogo sprawdzi się zegarek Seiko Solar?

Zegarek ten to doskonały prezent dla ukochanego mężczyzny. Jest elegancki i funkcjonalny. Wyróżnia się klasyką designu i innowacyjnością funkcji. Jest to sprzęt poświadczający styl i gust osoby, która nosi go. Seiko Solar świetnie prezentuje się na nadgarstkach statecznych i pełnych klasy osób. Jak najbardziej wart jest on swojej ceny!