Ceniona na całym świecie marka Seiko powstała w 1881 roku w Japonii. Założyciel fabryki, Kintaro Hattori, doskonalił swoje zegarmistrzowskie umiejętności dzięki podróżom, skąd czerpał wiedzę i inspiracje do stworzenia wyjątkowej jakości zegarków Seiko. Marka stopniowo zyskiwała na popularności, zaskakując swych klientów oryginalnymi rozwiązaniami - zarówno pod względem stosowanej technologii jak i wyglądu zegarków.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Seiko Presage

W 1956 roku ta japońska manufaktura zegarków wypuściła na rynek pierwszy zegarek automatyczny sygnowany swoją marką i właśnie to wydarzenie uważa się za przełom w historii firmy, otwierający drogę do coraz to wspanialszych osiągnięć i do podbicia już nie tylko rynku japońskiego, ale także europejskiego. By uczcić to ważne wydarzenie, w 2016 roku, w 60. rocznicę wyprodukowania zegarka automatycznego, marka Seiko wypuściła kolekcję eleganckich czasomierzy z kolekcji Presage. Cała linia, dla podkreślenia wagi tej rocznicy, wyposażona została w mechanizmy automatyczne będące autorskim rozwiązaniem marki.

W modelach tej najnowszej serii zadbano o każdy detal, począwszy od starannie zaprojektowanego mechanizmu aż po unikalny, ponadczasowy design, oparty na bardzo czytelnych tarczach i skórzanych bądź stalowych paskach. Najwyższa jakość stosowanych materiałów gwarantuje niezwykły komfort użytkowania i długotrwałe zadowolenie z dokonanego wyboru. Seiko Presage to zegarki zarówno damskie jak i męskie, często bazujące na podobnym koncepcie pod względem wyglądu, różniące się jedynie między sobą wielkością koperty i szerokością paska. Ten uniwersalny design jest szeroko doceniany przez użytkowników zegarków tej marki.Część modeli wyposażono we wskaźnik rezerwy chodu, doskonale prezentujący się na eleganckiej tarczy. Dzięki tej funkcji, czasomierze mogą działać nawet do 40 godzin po zdjęciu z nadgarstka. Niektóre z modeli Seiko Presage oferują ponadto chronograf, czyli analogowy stoper, świetnie wpisujący się zarówno wyglądem jak i funkcjonalnością w główny koncept marki.

Seria Seiko Presage to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują zegarka automatycznego o ponadczasowym charakterze, gwarantującego użytkownikowi najlepsze rozwiązania projektowane przez najlepszych japońskich ekspertów w dziedzinie zegarmistrzowstwa.