Ceniona na całym świecie marka Seiko powstała w 1881 roku w Japonii. Założyciel fabryki, Kintaro Hattori, doskonalił swoje zegarmistrzowskie umiejętności dzięki podróżom, skąd czerpał wiedzę i inspiracje do stworzenia wyjątkowej jakości zegarków Seiko. Marka stopniowo zyskiwała na popularności, zaskakując swych klientów oryginalnymi rozwiązaniami - zarówno pod względem stosowanej technologii jak i wyglądu zegarków.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Szkiełko
Dostępność
Dla kogo
Tarcza - kolor
Szerokość Paska
Dla kogo
Pasek - kolor
Typ paska
Wodoszczelność
Cena [zł]
-
Szerokość koperty [mm]
-

Zegarki Seiko Presage

 1. Zegarek męski Seiko Presage Automatic Zegarek męski Seiko Presage Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  Bestseller-10%
  3 029,00 zł 2 726,00 zł

  Seiko Presage Automatic SSA423J1

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Seiko Presage Sharp Edged GMT Zegarek męski Seiko Presage Sharp Edged GMT
  Darmowa dostawa 24h
  -10%
  7 129,00 zł 6 416,00 zł

  Seiko Presage Sharp Edged GMT SPB217J1

  Darmowa dostawa 24h
 3. Zegarek męski Seiko Presage Automatic Zegarek męski Seiko Presage Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  -10%
  4 249,00 zł 3 824,00 zł

  Seiko Presage Automatic SPB170J1

  Darmowa dostawa 24h

W 1956 roku ta japońska manufaktura zegarków wypuściła na rynek pierwszy zegarek automatyczny sygnowany swoją marką i właśnie to wydarzenie uważa się za przełom w historii firmy, otwierający drogę do coraz to wspanialszych osiągnięć i do podbicia już nie tylko rynku japońskiego, ale także europejskiego. By uczcić to ważne wydarzenie, w 2016 roku, w 60. rocznicę wyprodukowania zegarka automatycznego, marka Seiko wypuściła kolekcję eleganckich czasomierzy z kolekcji Presage. Cała linia, dla podkreślenia wagi tej rocznicy, wyposażona została w mechanizmy automatyczne będące autorskim rozwiązaniem marki.

W modelach tej najnowszej serii zadbano o każdy detal, począwszy od starannie zaprojektowanego mechanizmu aż po unikalny, ponadczasowy design, oparty na bardzo czytelnych tarczach i skórzanych bądź stalowych paskach. Najwyższa jakość stosowanych materiałów gwarantuje niezwykły komfort użytkowania i długotrwałe zadowolenie z dokonanego wyboru. Seiko Presage to zegarki zarówno damskie jak i męskie, często bazujące na podobnym koncepcie pod względem wyglądu, różniące się jedynie między sobą wielkością koperty i szerokością paska. Ten uniwersalny design jest szeroko doceniany przez użytkowników zegarków tej marki.Część modeli wyposażono we wskaźnik rezerwy chodu, doskonale prezentujący się na eleganckiej tarczy. Dzięki tej funkcji, czasomierze mogą działać nawet do 40 godzin po zdjęciu z nadgarstka. Niektóre z modeli Seiko Presage oferują ponadto chronograf, czyli analogowy stoper, świetnie wpisujący się zarówno wyglądem jak i funkcjonalnością w główny koncept marki.

Seria Seiko Presage to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują zegarka automatycznego o ponadczasowym charakterze, gwarantującego użytkownikowi najlepsze rozwiązania projektowane przez najlepszych japońskich ekspertów w dziedzinie zegarmistrzowstwa.