W 1881 Kitaro Hattori założył niewielką firmą, której zadaniem miała być produkcja eleganckich zegarków dla mężczyzn. Od tego czasu Seiko to światowy lider innowacyjnych rozwiązań, które służą pomiarom czasu. To właśnie firma Hattori'ego stworzyła pierwszy, automatyczny zegarek, kwarcowy zegarek analogowy, zegarek z wyświetlaczem LCD, zegarek z wbudowanym telewizorem czy technologię Kinetic. Postaw na odrobinę luksusu i wybierz Seiko Premier.

czytaj dalej

Zegarki Seiko Premier

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Nie jest kwestią przypadku, że to właśnie firma założona przez Hattori'ego została wybrana na chronometrażystę na zawodach oraz imprezach sportowych o światowym charakterze. Wszystko zaczęło się w 1964 roku w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Zdecyduj się na luksus zegarkowy i wybierz Seiko Premier.

Rozwój marki Seiko

Dziś, Seiko działa w różnych sektorach gospodarki, ale to wciąż innowacyjne i bardzo eleganckie zegarki są najważniejsze. Seiko wyróżnia się na rynku projektem, designem i interesującymi funkcjami. Jedną z najbardziej ciekawych kolekcji to Seiko Premier.  Jest to seria o niezwykłej urodzie, które idealnie pasują statecznym mężczyznom.

Dlaczego warto postawić na Seiko Premier?

Zegarki Seiko Premier cechują się one klasyką, prostotą, a jednocześnie są bardzo stylowe i nowoczesne. Zegarki z tej kolekcji wyposażone zostały w wiele ciekawych funkcji, jak: kalendarz, technologię Kinetic czy chronograf. Technologia Kinetic to połączenia mechanizmu kwarcowego oraz tradycyjnego mechanizmu automatycznego. Mechanizm wyposażony jest w rotor, który dzięki ruchom ciała porusza się, a co za tym idzie, wytwarza prąd, magazynowany przez kondensator. Kwarc, który napędza wskazówki, zasilany jest właśnie tą energią. Kinetic, zatem, to wysoka ranga automatu i nadzwyczajna dokładność rozwiązań kwarcowych. Zegarki, wyposażone w tę technologię, mogą działać bardzo długi czas odłożone na półkę. W zupełności naładowany Kinetic potrafi chodzić nawet do sześciu miesięcy. Ponadto, w każdej chwili wskazują one aktualną godzinę. Stalowe koperty wykonane są ze stopów najwyższej jakości materiałów. Koronki oraz przyciski również. Tarcze zegarków skomponowane są w bardzo unikatowy sposób. Dodatkowo, szkiełko tarczy jest bardzo wytrzymałe i odporne na zarysowania. Zegarki Seiko Premium charakteryzują się wysoką wodoszczelnością, dzięki czemu nawet przypadkowe zanurzenie w wodzie nie stanowi ryzyka.

Dla kogo sprawdzi się Seiko Premier?

Zegarki z kolekcji Seiko Premier doskonale sprawdzą się jako prezent gwiazdkowy czy urodziny dla naszego mężczyzny. Fakt, będzie to kosztowny upominek, ale jak najbardziej warty swojej ceny. Niezawodny i bardzo funkcjonalny zegarek zadowoli naszego partnera. Elegancki design oraz gustowne bransolety zagwarantują, że gadżet ten doskonale będzie się prezentowa ł w połączeniu z wyszukanym garniturem, casualową marynarką czy klasycznym T-shirtem.

Seiko Premier - dopełnienie stylizacji

Zegarki Seiko Premier to rozwiązania dla wszystkich mężczyzn. Zarówno dla tych, dla których gadżet ten jest swoistą wizytówką, za którą warto zapłacić zawrotną ceną, jak również dla tych, którzy docenią żywotność oraz funkcjonalność mechanizmu!

   Nasz sklep gwarantuje, że wraz z zegarkiem otrzymacie Państwo opakowanie, instrukcję i gwarancję autoryzowanego dystrybutora na Polskę na okres dwóch lat.