Nowe zegarki Zeppelin Eurofighter

Zeppelin

Nowe zegarki Zeppelin Eurofighter

Iwo Białek

Iwo doszczętnie prześwietli każdy zaawansowany model zegarka - przetestuje każdą funkcję i nie będzie miał litości, sprawdzając ich wytrzymałość. Sportwatche to jego słabość - w końcu to fan sportów ekstremalnych. W spokojniejszych chwilach gra na swojej ulubionej konsoli.

05 października 2021

Marka Zeppelin od dziesiątek lat kojarzy się z najwyższą jakością i modelami świadczącymi o klasie właściciela. Nic dziwnego, ponieważ każde urządzenie spod ich pióra jest dziełem sztuki zamkniętym w zegarku, które zawsze zostaje wykonane ze szczególną drobiazgowością.

 

Zegarki Zeppelin - ponadczasowa jakość

Urządzenia marki Zeppelin są przede wszystkim utrzymane w stylistyce lotniczej, dlatego każdy zegarek producenta posiada dekiel z wygrawerowanym oryginalnym sterowcem. Modele te są napędzane najwyższej jakości mechanizmami pochodzącymi ze Szwajcarii. Największą popularnością wśród naszych klientów cieszą się urządzenia w stylu vintage, które przypominają o produktach powstałych na przełomie XIX i XX wieku. Nic dziwnego, ponieważ w historii zegarmistrzostwa to był wyjątkowy czas, gdy zegarki były skrupulatnie dekorowane.

 

Zeppelin Eurofighter

Z dumą chcielibyśmy zaprezentować wyjątkowe zegarki Zeppelin Eurofighter, które powstały w ramach edycji limitowanej obejmującej jedynie 500 egzemplarzy! Modele te wyprodukowano w inspiracji legendarnym myśliwcem Typhoon, co jest widoczne w licznych detalach: m.in. na wysokości ósmej sekundy umieszczono napis przypominający prędkość startu samolotu. Urządzenie to sprawdzi się w kolekcji każdego miłośnika podniebnych przygód.

 

Wszystko, co definiuje fenomen Eurofightera jest umieszczone w tych produktach. Właśnie dlatego powstały one z wyjątkową precyzją charakteryzującą modele spod pióra marki Zeppelin. Do produkcji tych zegarków wykorzystano takie materiały, jak wysokojakościową stal szlachetną w srebrnym odcieniu lub szkiełko szafirowe, które charakteryzuje szczególna odporność na zarysowania. W niektórych przypadkach zestaw zawiera dodatkowy pasek uszyty ze skóry naturalnej, dlatego zdecydowanie warto zainteresować się tą niepowtarzalną ofertą.

 

Poza wyglądem zewnętrznym urządzenia te mają także fantastyczne funkcje, np. praktyczny datownik dni miesiąca umieszczony na wysokości godziny trzeciej. Ponadto wypełniająca wskazówki powłoka Super-LumiNova umożliwia odczytanie godziny również w zaciemnionym otoczeniu.Wodoszczelność rzędu 200m oznacza, że woda nie dostaje się do wnętrza produktu w takich sytuacjach, jak pływanie powierzchniowe lub nurkowanie z akwalungiem. Sercem zegarków tej serii jest niezawodny mechanizm automatyczny Miyota 9015, który napędzany jest przy każdym ruchu nadgarstka właściciela. Zegarki Zeppelin Eurofighter nie tylko przyciągają oko swoim klasycznym designem, ale także zachwycają swoimi udogodnieniami i trwałością.

 

Zeppelin Eurofighter - który model sprawdzi się na Twoim nadgarstku?

Niepowtarzalne zegarki lotnicze Zeppelin Eurofighter z pewnością będą wyjątkowym eksponatem w Twojej kolekcji. Ponieważ seria ta jest limitowana do jedynie 500 modeli, nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z naszą ofertą obejmującą tak niezwykłe urządzenia. Zapoznaj się również z pozostałymi seriami tej marki - Hindenburg, Rome, Flatline, czy Night Cruise.


Iwo Białek

Iwo doszczętnie prześwietli każdy zaawansowany model zegarka - przetestuje każdą funkcję i nie będzie miał litości, sprawdzając ich wytrzymałość. Sportwatche to jego słabość - w końcu to fan sportów ekstremalnych. W spokojniejszych chwilach gra na swojej ulubionej konsoli.

Inne wpisy tego autora

Certina

Zegarki Certina – powrót do przeszłości z myślą o przyszłości

Zegarki vintage, czyli powrót do korzeni! Kultowe modele Certiny w nowym wydaniu. Nie można tego przegapić!
Czytaj dalej

Ingersoll

Zegarki Ingersoll, czyli amerykański biznes z historią

Marka Ingersoll godnie reprezentuje Stany Zjednoczone w świecie zegarmistrzostwa. Poznaj wyjątkowe zegarki Ingersoll inspirowane światem amerykańskiej kultury, historię firmy oraz jej podejście do pracy.
Czytaj dalej

Venezianico

Venezianico Nereide Tungsteno - tradycja i nowoczesność

Nereide Tungsteno to najnowsza propozycja od marki Venezianico. Włoski kunszt i szwajcarska precyzja!
Czytaj dalej

Luminox

Wojskowy trening z ambasadorami Luminox

Poznaj ambasadorów marki Luminox i wkrocz do świata militariów i prawdziwych solidnych zegarków!
Czytaj dalej

Ciga Design

Ciga Design. Jak Chińska firma pokonuje szwajcarskie zegarki

Ciga Design to nowa marka, które swoje korzenie ma w Azji. Od samego początku tworzy ona nowoczesne i pełne nowinek zegarki. Zegarki Ciga Design zostały nawet docenione na świecie, ponieważ dostała ona nagrodę Grand Prix!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Przegląd zegarków dla pilotów. Iron Annie, Zeppelin i Fortis

Dowiedz się, czym charakteryzują się zegarki lotnicze i poznaj najciekawsze marki, które je tworzą. Zapraszamy na przegląd modeli dla pilotów!
Czytaj dalej
Pokaż wszystkie