Zegarki Vostok - innowacyjny design i technologiczne rozwiązania

08-11-2019

Vostok Europe to jedna z mniej szablonowych marek na rynku zegarków. Powstała z kooperacji litewsko-rosyjskiej firma od lat oferuje wyjątkowo wytrzymałe zegarki, które z każdą nową serią stają się symbolem przekroczenia kolejnej granicy.

Vostok Europe – zegarki dla wymagających

Marka Vostok Europe od momentu powstania nie przestaje zadziwiać jakością wykonania swoich zegarków oraz charakterystycznym designem swoich produktów. Duże, męskie zegarki Vostok są rozpoznawalne na pierwszy rzut oka – duże gabaryty, grube lunety i często bardzo kontrastowa kolorystyka stały się wizytówką marki. Podobnie jak to, że noszą je również mężczyźni o podobnych, dużych rozmiarach – choćby Žydrūnas Savickas, litewski strongman, ambasador marki. Ale nie tylko on docenił modele Vostok Europe, zegarków, które są odporne na większość warunków panujących na ziemi. Jak się okazuje, nie tylko na niej.

Zegarki Vostok Europe biją kolejne rekordy

Marka Vostok, podczas produkcji swoich zegarków, od razu zakłada, że będą one wykorzystywane w ekstremalnych warunkach. Nie inaczej było w przypadku serii Vostok Europe Expedition Everest Underground. Seria ta powstała jako uhonorowanie litewsko-ukraińskiej grupy śmiałków, którzy zdecydowali się zanurkować najniżej i dotknąć dna w najgłębszej jaskini świata – jaskini Krubera w Gruzji. Każdy jej członek miał na ręku zegarek Vostok Europe. Seria upamiętniająca to wydarzenie doskonale sprawdzi się podczas bicia podobnego rekordu – wodoszczelność na poziomie 200 metrów zapewni doskonałą ochronę, a szkiełko mineralne z utwardzeniem K1 zagwarantuje protekcję przed zarysowaniami przez skały.

Zegarek Vostok Europe Expedition Everest

Kosmiczna podróż z zegarkami Vostok Europe Energia

Zegarki Vostok Europe Energia to z kolei pamiątka po potężnej rosyjskiej rakiecie kosmicznej, w której Związek Radziecki podbijał kosmos. Żeby nie być gołosłownym co do wysokiej wytrzymałości tych zegarków, marak Vostok również wysłała je w kosmos, gdzie osiągnęły najwyższe rejony ziemskiej atmosfery i przekroczywszy ją – nadal działały. Jednocześnie spięły r razem osiągnięcia całej marki, dokumentując ją jako tę, która osiągnęła najwyższe i najniższe punkty na Ziemi.

Zegarek Vostok Europe Energia Rocket

Jeśli szukasz zegarków, które sprawdzą się niezależnie od warunków, to właśnie marka Vostok Europe jest Twoim kluczem do sukcesu! Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym nurkiem specjalizującym się w spelep i free divingu czy astronautą, wychodzącym na kosmiczny spacer, zegarki Vostok Europe są dla Ciebie!

średnia ocena: 5.0