TRACKERY MISFIT

TRACKERY MISFIT

Amerykańska marka Misfit specjalizuje się w urządzeniach wearables, czyli w “technologii elektroniki noszonej”. Istnieje na rynku od 2011 roku, jednak w świadomości polskich klientów jest obecna od niedawna. W 2015 roku doszło do przejęcia marki i jej rozwiązań technologicznych przez znaną amerykańską firmę Fossil Group. To połączenie zaowocowało wyjątkową kolekcją, która łączy w sobie funkcjonalność sportowego trackera i klasyczny, elegancki wygląd. Filozofia marki opiera się na trzech filarach – modzie, inteligencji i zdrowiu. Produkty Misfit są na tyle uniwersalne, że mogą towarzyszyć użytkownikowi przez całą dobę. Doskonale dopasowują się do każdej garderoby. Główną ideą producentów było bowiem zaprojektowanie urządzenia miarodajnie monitorującego odpoczynek i aktywność.

 

Zastosowanie trackerów marki Misfit

 

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, trackery Misfit dokonują pomiaru kilku parametrów w jednym czasie i wyświetlają je w sposób bardzo czytelny. Dostęp do danych i najważniejszych opcji jest nieskomplikowany. Ułatwia nam to wbudowany “inteligentny przycisk”, ułatwiający bezproblemowe poruszanie się po funkcjach. Urządzenia posiadają wiele opcji, które w połączeniu z aplikacją Misfit pomagają w codziennych czynnościach. Są to między innymi: powiadomienia z telefonu o przychodzących połączeniach lub wiadomościach, pomiar przebytego dystansu czy spalanych kalorii. Wbudowany system motywuje nas do podjęcia aktywności fizycznych poprzez wibracje oraz ustala indywidualny plan treningu. Aby wzmacniać kondycję i odporność naszego organizmu producent wyposażył także trackery w miernik długości i jakości snu.

 

Wygląd i specyfikacja modeli Misfit

 

Trackery Misfit projektowane są zgodnie z panującymi trendami w modzie. Dzięki temu posiadają nowoczesny design, uniwersalną kolorystykę i wysokiej jakości materiały. To sprawia, że pasują do każdej stylizacji, idealnie ją dopełniając. Istnieje wiele sposobów umiejscowienia urządzenia – nadgarstek, kostka, czy łańcuszek. Typowy dla smartwatchy wyświetlacz zastąpiono tutaj powierzchnią dotykową. Modele z serii Ray występują w odcieniach różowego złota i czerni. Ich wygląd można modyfikować poprzez dodawanie do nich akcesoriów Paracord i naszyjników Arkan. Posiadają wymienne, skórzane opaski, dzięki czemu możemy je łatwo dopasować do swoich preferencji. Seria Shine 2 przystosowana jest do zawieszania na naszyjnikach i wymiennych opaskach.

Niebanalny wygląd i nowoczesne technologie sprawiają, że trackery Misfit mogą towarzyszyć nam przez całą dobę. Są wygodne, lekkie a dzięki uniwersalnemu designowi z powodzeniem sprawdzą się w każdej sytuacji.

 

Produkty marki Misfit, które sprzedawane są w naszym sklepie, są objęte gwarancją oraz spakowane zostały w oryginalne pudełka producenta.

Trackery Misfit z dostępnością 24h ✔ Cena od 389zł ✔ Kurier GRATIS ✔ Autoryzowany sklep MISFIT ★ NAJNIŻSZA CENA ★

Nie znaleziono pasujących produktów.