ZEGARKI GINO ROSSI

Marka Gino Rossi zdążyła już pokazać podczas swojego niedługiego życia, jak powinno tworzyć się wysokiej klasy modne zegarki. Dzięki doświadczeniu, włoskiemu sznytowi i polskiej nieustępliwości, powstały niezwykle urzekające zegarki, które zachwyciły swoim designem setki użytkowników z całego świata.

Niezwykły początek marki zegarków Gino Rossi

Marka Gino Rossi została zainicjowana w 1997 roku jako polsko-włoska kooperatywa. Dzięki polskiemu projektantowi galanterii Loren, który zupełnie przypadkiem spotkał się w Mediolanie z pewnym eleganckim Włochem, z którym wspólnie zdecydowali, że stworzą razem kolekcję zegarków. Niedługo później w Bazylei powstały pierwsze projekty. Jak się okazało – były one strzałem w dziesiątkę. Włoski temperament przenikał każdą z propozycji, natomiast doświadczenie założyciela Loren sprawiało, że wszystkie one produkowano z należytą dokładnością i dbałością o każdy techniczny detal. Obecnie zegarki Gino Rossi są jedną z najchętniej wybieranych marek fashion w kraju i za granicą.

Co wyróżnia zegarki Gino Rossi?

Najważniejszą cechą zegarków Gino Rossi jest oczywiście ich niezwykły, inspirowany włoskim charakterem wygląd. Męskie modele wyróżniają się odważnym i niekonwencjonalnym stylem, świetnie pasującym do każdego dynamicznego mężczyzny. Tymczasem damskie modele to esencja kobiecości i wyrafinowanego stylu, inspirowanego wieczorną atmosferą toskańskich dzielnic. Jednak nie tylko design to cecha zegarków Gino Rossi – dzięki zastosowaniu światowej klasy mechanizmów, modele tej marki mogą poszczycić się wysoką precyzją działania i niewiarygodną dokładnością.


Jeśli szukasz zegarka na każdą okazję, który w niebagatelny sposób odmieni Twój wygląd, zdecyduj się na markę Gino Rossi! Sprawdź już teraz i zamów jeszcze dziś, a niezwykłe polsko-włoskie zegarki fashion będą Twoje!

Cena już od 0,00 zł ⌚ 0 Zegarków Gino Rossi ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

Nie znaleziono pasujących produktów.