ZEGARKI SUUNTO TRAVERSE

ZEGARKI SUUNTO TRAVERSE

Seria Traverse Suunto od fińskiego producenta to doskonały przykład połączenia najlepszych i najbardziej zaawansowanych funkcji z wyjątkowym wyglądem. Marka istniejąca od 1936 cały czas potrafi zadziwiać i odmienieniać rynek zegarków przeznaczonych dla osób aktywnych. Suunto Travere to seria która posiada doskonały wygląd osiągnięty dzięki najlepszym technologiom, dzięki zastosowaniu anteny w pierścieniu zegarek połączy się z systemem satelitarnej nawigacji GPS oraz GLONASS - jednocześnie zegarek nie będzie już musiał posiadać wystających elementów przeznaczonych dla modułów nawigacyjnych tak jak ma to miejsce chociażby w starszej serii Ambit. Ponadto zegarek posiada mapy topograficzne oraz posiada możliwość wgrania do 250 punktów POI, które przydadzą się do ustalania trasy. Kolejną funkcją, która będzie przydatna dla osób pragnących nosić Suunto Traverse jako codzienny zegarek to łączność Bluetooth - zegarek połączy się z naszym smartfonem i wyświetli powiadomienie o nadchodzącym połączeniu czy wiadomości z Facebook'a. 


      Dodatkowo zegarek posiada akumulator, dzięki zastosowaniu pojemnej baterii oraz energooszczędnych podzespołów zegarek na jednym ładowaniu wytrzyma aż 14 dni. W trybie nawigacji, z włączonym GPSem będzie to nawet 100 godzin. Suunto nie idzie na kompromisy i zadbało o najmniejszy nawet szczegół. Zegarek jest objęty dwuletnią gwarancją producenta. W zestawie z zegarkiem znajdą Państwo eleganckie pudełko, które idealnie będzie nadawało się razem ze swoją na prezent dla bliskiej osoby.

5 Zegarków Suunto Traverse gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 5 modeli - cena od 1119 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★