ZEGARKI SUUNTO ESSENTIAL

ZEGARKI SUUNTO ESSENTIAL

Rusz ze mną w świat.  Suunto Essential to jedyny w swoim rodzaju design. Seria swoim wyglądem nawiązuje do klasycznych fińskich wzorców, minimalizmu i dopracowanych detali w jednym. Do produkcji zegarków wykorzystana została ceramika. Jest to materiał ponadczasowy, znany i doceniany od tysięcy lat. Ceramika jest jednocześnie lekka i bardzo wytrzymała, co sprawa, że zakres jej stosowania jest wyjątkowo duży. Obudowa serii essential została wykonana ze stali nierdzewnej. Do wyboru mamy szczotkowane, bądź też matowe wykończenie. Szafirowe szkło gwarantuje najwyższą wytrzymałość na zarysowania i pęknięcia, jednocześnie słynąc z wysokiej przejrzystości. 

 

     Życie to przygoda. Nieważne kim jesteś i gdzie mieszkasz, jeżeli tu trafiłeś to łączy nas jedno- zamiłowanie do ekspedycji. Tych bliskich i dalekich, zarówno jednodniowych jak i wielomiesięcznych.

Podróż to wyzwanie, niezależnie od skali trudności. Wyruszyć możesz już dziś, teraz. Twoim towarzyszem na dobre i na złe zostanie Suunto. Niezależnie od tego czy nurkujesz, czy wspinasz się na najwyższe szczyty ziemskie. W naszej ofercie na pewno znajdziesz produkt odpowiedni dla siebie. Chcemy Ci pomoc, ułatwić dokonanie niemożliwego. Stworzony i produkowany ręcznie w mroźnym, skandynawskim kraju- Finlandii, gdzie zima zdaje się trwać wiecznie, odporny na najtrudniejsze warunki atmosfertycze.

 

     Wszystko zaczęło się od wielkiego fascynata biegów na orientację – inżyniera Tuomasa Vohlonena. W jego pasji brakowało mu technicznej nowinki, jaką był kompas wypełniony płynem. Od tej potrzeby zrodzonej przez pasję powstała firma Suunto essential. Vohlonen doskonale wiedział czego potrzebują sportowcy. Znał ten świat, dzięki czemu doskonale potrafił do niego dotrzeć i wypełnić go swoimi doświadczeniami i pomysłami. Zaczęło się od opatentowania i masowej produkcji kompasów wypełnionych płynem. Aktualnie w ofercie znajdziemy zegarki łączące w sobie takie funkcje jak wysokościomierz, barometr. Modele dokonujące analizy danych na poziomie olimpijskim, wspomagające sportowców w przygotowaniach do zawodów. Suunto swoją główną siedzibę ma nadal w Finlandii, w pobliżu Helsinek. Na całym świecie zatrudnia około 500 pracowników. Docierając do ponad 100 krajów ze swoim produktami. Warto zaznaczyć, że produkcja w dużej mierze odbywa się ręcznie, co jest niespotykane na skalę światową.  Zmienia się technika, potrzeby podróżników i sportowców, natomiast nie zmienia się jedno- zaangażowanie firmy w dostarczanie najlepszych narzędzi do odkrywania świata.

 

    Zegarki tej serii producent oferuje z dwoma rodzajami pasków. Do wyboru mamy skórę, wyjątkowo miękką i stylową albo materiał o specjalnym, sportowym splocie. Podróżnicza edycja essential to wiele udogodnień technicznych. W zegarkach znajdziemy wysokościomierz barometryczny, barometr i kompas. Wysokościomierz  pozwala na ustalenie obecnej wysokości nad poziomem morza i ocenić nasze postępy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla alpinistów i narciarzy. Barometr umożliwia przewidywanie gwałtownych zmian pogody, dzięki czemu możemy lepiej zaplanować naszą podróż. Natomiast kompas pozwoli na bezpieczne poruszanie się po nieznanych terenach i dokładne określenie naszego położenia. Ekskluzywny produkt, jakim bez wątpienia jest Suunto essential, potrzebuje wyjątkowego opakowania. W załączonym do zestawu notesie będziesz mógł prowadzić dzienniki swoich wypraw. Jest to klasyczne rozwiązane, które pozwoli Ci lepiej poczuć ducha dawnych podróży w nieznane.

0 Zegarków Suunto Essential gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 0 modeli - cena od 1749 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Nie znaleziono pasujących produktów.