ZEGARKI SUUNTO 3 FITNESS

ZEGARKI SUUNTO 3 FITNESS

Wśród wszystkich serii zegarków Suunto, jedną z najciekawszych i najbardziej użytecznych jest linia Suunto 3 Fitness, która doskonale sprawdza się w roli dodatku do każdego treningu fitness. Wszystko dzięki umiejętnemu połączeniu potrzebnych funkcji oraz wykorzystaniu odpornych materiałów, które zabezpieczają urządzenie, pozwalające na ułatwienie treningów i pomoc w stworzeniu odpowiedniego zestawu ćwiczeń.

 

Suunto 3 Fitness – wybierz idealny trening

 

Suunto 3 Fitness to idealny dodatek do wszystkich ćwiczeń. Dzięki swoim licznym funkcjom dostosuje się do każdego użytkownika, co pozwoli go uczynić indywidualnym i odpowiednio spersonalizowanym urządzeniem. Włączenie do wachlarza funkcji jedynie tych usprawniających treningi wydolnościowe a także wzbogacających rekreacyjne uprawianie sportu, pozwoliło na stworzenie idealnego zegarka do treningów – bez względu na to, czy dla początkującego sportowca, rozpoczynającego przygodę z biciem własnych rekordów, czy dla osoby potrzebującej kompaktowego urządzenia, odmierzającego spalone kalorie i informującego o wartościach aktualnego treningu.

 

Liczne funkcje sportowego zegarka Suunto

 

Marka Suunto słynie z umieszczania w swoich zegarkach wielu przydatnych funkcji – rekordową użyteczność osiągnęła już kolekcja Spartan, przystosowana do każdego rodzaju ćwiczeń. W kolekcji Suunto 3 Fitness producent zdecydował się oddać w ręce użytkowników najpotrzebniejsze narzędza do treningów. Jest to przede wszystkim miernik kroków oraz spalonych kalorii, by stawiać sobie dzienne cele, a także wskaźnik pomiaru tętna, który informuje o aktualnym rytmie serca, co umożliwia dobieranie ćwiczeń w ten sposób, aby zwiększyć wydolność. Ponadto marka Suunto zadbała o odpowiednie podpowiedzi dla użytkownika, poprzez instalację systemu adaptacyjnych wskazówek treningowych, które w zależności od ćwiczeń podsuwają wartościowe informacje – zarówno w czasie rzeczywistym jak i podczas wypełniania siedmiodniowego planu treningowego. Dodatkowo zegarek posiada miernik obciążenia podczas treningu a także wskaźnik czasu przeznaczonego na regenerację – te funkcje umożliwiają wyciśnięcie z ćwiczeń najwięcej korzyści.

 

Nieograniczona odporność

 

Zegarki z serii Suunto 3 Fitness są także niezwykle odporne na uszkodzenia, często zdarzające się podczas intensywnych ćwiczeń. Ich koperty zostały wykonane z poliamidu wzmocnionego dodatkowo włóknem szklanym – materiałem niezwykle lekkim a przy tym wytrzymałym. Takie połączenie zapewnia

 

Wybierz Suunto i zacznij najlepszy trening w swoim życiu

 

Wybierając jeden z zegarków Suunto w sklepie Fabrykazegarków otrzymujesz nie tylko świetnej jakości zegarek, ale również centrum dowodzenia własnymi treningami. Liczne funkcje oraz wytrzymałość zapewniają doskonałą pomoc w ćwiczeniach w każdych warunkach, zaś wysoka jakość, charakterystyczna dla wszystkich produktów Suunto, to gwarancja niezawodności. Wybierz zegarki Suunto i sprawdź, dlaczego warto z nimi trenować.

6 Zegarków Suunto 3 Fitness gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 6 modeli - cena od 899 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★