Wśród wszystkich serii zegarków Suunto, jedną z najciekawszych i najbardziej użytecznych jest linia Suunto 3 Fitness, która doskonale sprawdza się w roli dodatku do każdego treningu fitness. Wszystko dzięki umiejętnemu połączeniu potrzebnych funkcji oraz wykorzystaniu odpornych materiałów, które zabezpieczają urządzenie, pozwalające na ułatwienie treningów i pomoc w stworzeniu odpowiedniego zestawu ćwiczeń.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij

Zegarki Suunto 3

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Suunto 3 Fitness to jedna z najbardziej znanych linii marki. Są to zegarki szczególnie przydatne dla osób, które potrzebują wskazówek treningowych i motywacji. Sprawdzą się podczas codziennych ćwiczeń, ale zajmą się też ogólnym pomiarem aktywności oraz jakości snu. Uniwersalny wygląd zegarków sprawi, że będą dobrze wyglądać zarówno na nadgarstku męskim, jak i damskim.

Suunto 3 Fitness – wybierz idealny trening

Suunto 3 Fitness to idealny dodatek do wszystkich ćwiczeń. Dzięki swoim licznym funkcjom dostosuje się do każdego użytkownika. Czyni to model indywidualnym i odpowiednio spersonalizowanym urządzeniem. Włączenie do wachlarza funkcji jedynie tych usprawniających treningi wydolnościowe, a także wzbogacających rekreacyjne uprawianie sportu, pozwoliło na stworzenie idealnego zegarka do treningów – bez względu na to, czy dla początkującego sportowca, rozpoczynającego przygodę z biciem własnych rekordów, czy dla osoby potrzebującej kompaktowego urządzenia odmierzającego spalone kalorie i informującego o wartościach aktualnego treningu.

Liczne funkcje sportowego zegarka Suunto

Marka Suunto słynie z umieszczania w swoich zegarkach wielu przydatnych funkcji – rekordową użyteczność osiągnęła już kolekcja Spartan, przystosowana do każdego rodzaju ćwiczeń. W kolekcji Suunto 3 Fitness producent zdecydował się oddać w ręce użytkowników najpotrzebniejsze narzędza do treningów. Jest to przede wszystkim miernik kroków oraz spalonych kalorii, by stawiać sobie dzienne cele, a także wskaźnik pomiaru tętna, który informuje o aktualnym rytmie serca, co umożliwia dobieranie ćwiczeń w ten sposób, aby zwiększyć wydolność. Ponadto marka Suunto zadbała o odpowiednie podpowiedzi dla użytkownika, poprzez instalację systemu adaptacyjnych wskazówek treningowych, które w zależności od ćwiczeń podsuwają wartościowe informacje – zarówno w czasie rzeczywistym jak i podczas wypełniania siedmiodniowego planu treningowego. Dodatkowo zegarek posiada miernik obciążenia podczas treningu, a także wskaźnik czasu przeznaczonego na regenerację – te funkcje umożliwiają czerpanie z ćwiczeń największych korzyści.

Nieograniczona odporność

Zegarki z serii Suunto 3 Fitness są także niezwykle odporne na uszkodzenia, często zdarzające się podczas intensywnych ćwiczeń. Ich koperty zostały wykonane z poliamidu wzmocnionego dodatkowo włóknem szklanym – materiałem niezwykle lekkim i przy tym wytrzymałym. Takie połączenie zapewnia niezwykle skuteczną ochronę.

Wybierz Suunto i zacznij najlepszy trening w swoim życiu

Wybierając jeden z zegarków Suunto w sklepie Fabryka Zegarków, otrzymujesz nie tylko świetnej jakości zegarek, lecz także centrum dowodzenia własnymi treningami. Liczne funkcje oraz wytrzymałość zapewniają doskonałą pomoc w ćwiczeniach w każdych warunkach, zaś wysoka jakość, charakterystyczna dla wszystkich produktów Suunto, to gwarancja niezawodności. Wybierz zegarki Suunto i sprawdź, dlaczego warto z nimi trenować.