Trening jest dla nas najważniejszy. Nie straszne są nam trudne warunki pogodowe. Często zachowujemy się wbrew logice, odczuwamy ból i zamiast się zatrzymać brniemy dalej. Kochamy wstawać o wschodzie słońca na trening. Gdy już się wydaje, że nie poprawimy swojego najlepszego rezultatu, uzyskujemy lepszy czas. Walczymy z całej siły razem z Suunto Spartan Sport!

czytaj dalej

Zegarki Suunto Spartan Sport

Jesteśmy sportowcami. Suunto Spartan Sport to zupełnie nowa generacja zegarków. Słuchając głosów sportowców i podróżników Suunto stworzyło model kompletny, dostarczający odczyt danych niezbędny podczas biegania, jazdy na rowerze, pływania czy pieszych wędrówek po górskich szlakach.

Wyjątkowe udogodnienia Suunto Spartan Sport

Kolorowy, a jednocześnie dotykowy ekran przystosowano do obsługi podczas intensywnego treningu czy zawodów. Bardzo intuicyjny w użyciu, pozwala na sprawdzenie aktualnych odczytów. Spartana sport można obsługiwać również za pomocą przycisków, rozmieszczonych dookoła tarczy. Wybór należy do Ciebie. Specjalna powłoka z antyrefleksem pozwala na odczyt danych nawet w bardzo ostrym świetle.  

Zegarki Suunto Spartan Sport - multifunkcyjne urządzenie

Nowy Suunto Spartan Sport to przede wszystkim urządzenie przystosowane do wielu dyscyplin sportowych. Podczas biegania możemy sprawdzić aktualnie przebyty dystans, prędkość, tempo oraz puls. Jazda na rowerze pozwala na sprawdzenie mocy pedałownia, dystansu, prędkości oraz trasy. Podczas pieszych wędrówek Spartan zapamięta trasę, co pozwoli na bezproblemowy powrót tym samym szlakiem.

Monitoruj swoje aktywności ze smartwatchem Suunto Spartan Sport

Suunto Spartan monitoruje Twoją aktywność przez całą dobę. Zlicza zrobione kroki i liczbę spalonych kalorii. Nawet gdy nie ćwiczymy zegarek pomaga nam śledzić nasze aktywności. Suunto Movescount oferuje cały zestaw analiz, dostarczając Ci informację o postępach, regeneracji oraz najlepszych wynikach.

Zegarek Suunto Spartan Sport - twoje postępy w zasięgu ręki

Suunto Movescount  umożliwia śledzenie i analizowanie wyników. Od teraz możesz porównać swoje obecne osiągnięcia z tymi sprzed tygodnia, miesiąca czy roku. Dodatkowo ocenisz swoją formę poprzez porównania z innymi użytkownikami na podobnym poziomie zaawansowania.

Suunto Spartan Sport - Coaching P2P

Od teraz możesz udostępniać swój dziennik aktywności trenerowi. Dzięki temu będzie mógł udzielić Ci szybkiej rady online i ułożyć odpowiedni plan treningowy. Odkryj nowe trasy za pomocą map atrakcyjności. Dzięki nowej aplikacji użytkownicy mogą zapisywać i udostępniać swoje ulubione trasy biegowe, rowerowe czy szlaki górskie. Dzięki temu z łatwością wyszukasz trasę odpowiednią dla siebie.