ZEGARKI SUUNTO AMBIT2

 -  Suunto to jeden z najbardziej znanych producentów specjalistycznych zegarków sportowych na świecie. Wyposażone w najnowsze rozwiązania techniczne Zegarki Suunto Ambit2 mogą być z powodzeniem stosowane przez profesjonalistów. Firma Suunto projektuje specjalne serie zegarków tworzonych z myślą o osobach uprawiających poszczególne dyscypliny sportu: nurkowanie, żeglarstwo czy sporty outdoorowe. Zegarki z każdej z tych serii różnią się od siebie obecnością mechanizmów i urządzeń przydatnych podczas przebywania pod wodą czy na świeżym powietrzu. Dzięki temu zegarki Suunto są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających sportowców.

 

     Zegarki Suunto Ambit2 to udoskonalona wersja zegarków Ambit, które cieszyły się ogromną popularnością wśród miłośników sportów outdoorowych. Zegarki Ambit2 zostały stworzone tak, aby jeszcze bardziej ułatwiać życie podczas takich aktywności, jak wędrówki górskie, biegi przełajowe czy narciarstwo biegowe. Od zegarków Suunto Ambit2 można oczekiwać znacznie więcej niż tylko wskazywania godziny. Wszystkie modele są wyposażone w podręczny system GPS, w błyskawicznym tempie dostarczający informacji o przebytej trasie, tempie marszu i innych parametrach. Suunto Ambit2 posiadają również kompas 3D z wojskową skalą, który ułatwia poruszanie się w terenie.

 

     Czasomierze Suunto Ambit2 mogą być z powodzeniem traktowane jako przenośna stacja pogodowa. Dzięki obecności takich mechanizmów i urządzeń, jak barometr, wysokościomierz i sensor temperatury można łatwiej zaplanować trasę marszu z uwzględnieniem aktualnej sytuacji pogodowej. W zegarkach Suunto znajdują się również takie elementy, jak urządzenia do pomiaru tętna oraz spalanych kalorii – dzięki temu zegarek może pełnić funkcję osobistego trenera podczas uprawiania sportu. Wszystkie informacje są wyświetlane na dużych, czytelnych wyświetlaczach elektronicznych. Zegarki Suunto Ambit2 są wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego, które nie ogranicza ruchów podczas biegu lub marszu i które w razie potrzeby można łatwo wyczyścić.

0 Zegarków Suunto Ambit2 gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 0 modeli - cena od 1550 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Nie znaleziono pasujących produktów.