ZEGARKI SUUNTO SPARTAN TRAINER

ZEGARKI SUUNTO SPARTAN TRAINER

  Smartwatche Suunto Spartan Trainer są kolejną znakomitą linią fińskiego producenta, produkującego swoje urządzenia już od 1936 roku. Początkowo Suunto skoncentrowane było na wytwarzaniu mechanizmów nawigacyjnych niezbędnych do sprawnego poruszania się trudnym, pozbawionym punktów orientacyjnych terenie. Z czasem, wraz z postępem technologicznym fińska firma podjęła się zadania zbudowania kompletnego smartwatcha sportowego, który doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnych, jak i amatorskich zmaganiach.  Wszelkie stawiane sprawnemu sportowemu smartwatchowi wymagania spełniają zegarki Suunto Spartan Trainer. Dzięki wbudowanym, rozbudowanym trybom multisportowym czasomierze doskonale sprawdzą się w praktycznie każdej outdoorowej dyscyplinie, natomiast wyspecjalizowane moduły treningowe pozwolą na zoptymalizowanie przygotowań do ewentualnych zmagań z innymi. Zegarki posiadają wbudowane systemy GPS oraz bluetooth. Za pomocą pierwszego z nich urządzenie łączy się z okołoziemskimi satelitami, zapewniając zawsze właściwe ustalenie pozycji użytkownika, a także wyliczenie jego prędkości poruszania się oraz pokonany dystans. Z kolei za pomocą modułu bluetooth można sparować zegarek z używanym smartfonem, co pozwala na wzajemne przekazywanie i archiwizację danych, uzyskanych w trakcie trwania treningu.

 

     Suunto Spartan Trainer to również doskonały pulsometr, zapewniający sprawny odczyt tętna poprzez wbudowane w dekiel czasomierza optyczne czujniki. Dzięki współpracy fińskiej firmy z amerykańskim producentem urządzeń pomiarowych Valencell udało się stworzyć technologię PerformTek, czyli najprawdopodobniej najlepszy na świecie system pomiaru pulsu. Za pośrednictwem wiązki światła, trafiającej na przeszkodę w postaci przepływającej krwi, przeliczane jest tempo jej przepływu, a dokładność pomiaru zapewniają trzy czujniki PerformTek.

Kolorystyka Suunto Spartan Trainer oferuje bogatą różnorodność; do wyboru są modele utrzymane albo w ciemnych albo w jasnych barwach. Zegarki posiadają koperty oraz paski wykonane z wygodnego tworzywa sztucznego, a także hesalitowe szkiełka, dające się w łatwy sposób wypolerować.

Zaletą Suunto Spartan Trainer jest też ich konkurencyjna cena, co w zestawieniu z ich doskonałym wyposażeniem daje znakomity efekt. Wszystkie dostępne w sklepie Fabryka Zegarków modele posiadają dwuletnią gwarancję oraz certyfikat oryginalności.

2 Zegarki Suunto Spartan Trainer gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 2 modeli - cena od 934 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★