Suunto to fiński producent zegarków, które są znane i cenione przez osoby uprawiające sport – zarówno rekreacyjnie, jak i zawodowo. Konkretne serie zegarków Suunto są przeznaczone dla miłośników poszczególnych dyscyplin sportu. Marka to znacznie więcej niż typowe zegarki sportowe. Ich funkcje pozwalają na bieżące kontrolowanie wyników podczas treningu lub sprawdzanie warunków zewnętrznych. Jedną z najpopularniejszych kolekcji Suunto jest Ambit, w ramach której oferowane są zegarki stworzone z myślą o biegaczach oraz osobach uprawiających inne sporty na świeżym powietrzu, na przykład wędrówki górskie.

czytaj dalej

Zegarki Suunto Ambit

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Suunto to projekt fińskiego producenta przeznaczony dla miłośników sportu i fanów funkcjonalnych dodatków. Znamy go przede wszystkim z rozbudowanych trybów aktywności fizycznych oraz możliwości bieżącego śledzenia efektów swojego wysiłku. Linia zegarków Suunto Ambit to modele skupiające się głównie na sportach outdoorowych.

Zegarki Suunto Ambit - szereg możliwości, jedno urządzenie

Zegarki Suunto Ambit, dzięki obecności zaawansowanych urządzeń, wspomagają codzienny trening i pozwalają na sprawdzanie postępów. Jedną z najważniejszych funkcji zegarka jest monitorowanie tętna w czasie rzeczywistym, które pozwala na kontrolowanie czasu oraz intensywności treningu. Zegarki Suunto Ambit są również wyposażone w zaawansowaną nawigację GPS, która zapisuje położenie zegarka i umożliwia uzyskanie w ten sposób informacji o przebytej trasie oraz tempie marszu. Podczas wędrówek oraz wspinaczki przydatny może się okazać także wbudowany kompas 3D oraz wysokościomierz.

Niezwykłe funkcje zegarka Suunto Ambit

Zegarki Suunto Ambit mogą również służyć jako podręczna stacja pogodowa. Na wyposażeniu modeli z tej kolekcji znajdują się termometry i barometry ze wskazaniem trendu pogodowego. Zegarki z serii Suunto Ambit świetnie sprawdzają się w warunkach outdoorowych, ponieważ są wyposażone w wytrzymałe baterie, działające bez dodatkowego ładowania przez nawet 100 godzin.

Prosty i przemyślany projekt zegarka Suunto Ambit

Wszystkie modele zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi maksymalną wygodę podczas wędrówek lub uprawiania sportu. Koperty wykonano z lekkiego tworzywa sztucznego, a paski z gumy, dzięki czemu zegarki nie ograniczają ruchów i sprawdzają się w każdych warunkach. Wszystkie informacje można łatwo odczytać z dużego, wyraźnego wyświetlacza LCD, chronionego przez odporne na zarysowania szkło mineralne. Zegarki posiadają klasę wodoszczelności do 100 metrów.