ZEGARKI SUUNTO VECTOR

-  Zegarki firmy Suunto słyną z tego, że doskonale sprawdzają się podczas uprawiania różnych dyscyplin sportu. Fiński producent jest obecnie uznawany za lidera w branży specjalistycznych zegarków sportowych na świecie. W ofercie Suunto znajdują się zegarki dedykowane dla osób uprawiających poszczególne dyscypliny: nurkowanie, żeglarstwo czy sporty na świeżym powietrzu. Zegarki są cenione przez profesjonalistów za nowoczesne wzornictwo zapewniające wygodę oraz zaawansowane rozwiązania w postaci urządzeń wspierających trening.  Zegarki Suunto Vector, które prezentujemy w tej kategorii, zostały sprawdzone w najbardziej ekstremalnych warunkach. Modele z tej serii są wyposażone w wysokościomierz, którego działanie zostało potwierdzone nawet w Himalajach, na wysokości ponad 8 tysięcy m n. p. m. Wysokościomierz posiada funkcję pomiaru różnic wysokości, dzięki czemu można śledzić postępy podczas wspinaczki.  Inną funkcją zegarków Suunto Vector, która sprawdza się podczas górskich wędrówek, jest praktyczny kompas z możliwością ustawienia kierunku marszu na dowolny kierunek. Zegarki Suunto Vector to także podręczne stacje pogodowe. Każdy zegarek z tej kolekcji jest wyposażony w barometr wskazujący trendy pogody, termometr oraz pamięć pogody do 4 dni. Pozostałe przydatne funkcje zegarków Suunto Vector to między innymi timer, stoper, kalendarz, system ostrzegania przed rozładowaniem baterii oraz alarmy.

 

    Klienci przeglądający zegarki w tej kategorii powinni również zwrócić uwagę na ich charakterystyczne wzornictwo. Najbardziej wyrazistym elementem zegarków z serii Suunto Vector są koperty z dużymi elektronicznymi wyświetlaczami. W przeciwieństwie do innych zegarków Suunto, w tym przypadku kolorystyka nie ogranicza się wyłącznie do klasycznej czerni i szarości. Wybrane zegarki Suunto Vector posiadają ozdobne elementy w kolorze czerwonym, pomarańczowym lub żółtym. Koperty z tworzywa sztucznego są umieszczone na lekkich, praktycznych paskach wykonanych z wytrzymałej gumy. Pasek zegarka można łatwo samodzielnie wymienić.

0 Zegarków Suunto Vector gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 0 modeli - cena od 799 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Nie znaleziono pasujących produktów.