ZEGARKI SUUNTO ELEMENTUM

     Suunto to marka szczególnie ceniona przez osoby profesjonalnie zajmujące się uprawianiem sportu. To właśnie dla nich tworzone są poszczególne serie w ramach tej marki. Na wyposażeniu zegarków znajdują się między innymi urządzenia do pomiaru tętna, kalorii i innych parametrów w czasie treningu, a także czujniki mierzące poszczególne elementy pogody, takie jak ciśnienie atmosferyczne czy temperatura.  Zegarki Suunto Elementum to jedna z najbardziej prestiżowych i cieszących się popularnością kolekcji fińskiego producenta. W ramach tej kolekcji stworzono trzy serie zegarków: Suunto Elementum Ventus, Suunto Elementum Aqua oraz Suunto Elementum Terra, przeznaczone dla amatorów różnych sportów. Mimo różnego przeznaczenia, w zegarkach Suunto Elementum można znaleźć pewne wspólne elementy. Wszystkie modele wykonano z najwyższej jakości materiałów, które sprawdzą się w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Jest to między innymi odporna na zniszczenie stal nierdzewna, z której wykonano kopertę oraz twarde szkło szafirowe chroniące wyświetlacz.

 

     Zegarki Suunto Elementum Aqua to propozycja dla miłośników nurkowania. Klasa wodoszczelności tych zegarków pozwala im na niezawodne działanie na głębokości nawet 200 metrów. Co ważne, na tej głębokości można nadal korzystać ze wszystkich funkcji zegarka. Dodatkowymi elementami zegarka są czujniki monitorujące czas nurkowania, głębokość zanurzenia, temperaturę wody i inne parametry. Zegarki Suunto Elementum Terra zostały stworzone z myślą o osobach uprawiających sporty outdoorowe, na przykład wspinaczkę czy wędrówki po górach. Specjalnie dla nich zegarek wyposażono między innymi w wysokościomierz, barometr, kompas 3D i prognozę pogody. Zegarki Suunto Elementum Ventus posiadają liczne funkcje przydatne podczas uprawiania żeglarstwa. Jest to między innymi barometr z funkcją wyświetlania wykresu ciśnienia, stoper regatowy, stoper startowy czy zegar światowy wyświetlający czas w różnych strefach czasowych. Zegarki posiadają klasę wodoszczelności do 100 metrów.

3 Zegarki Suunto Elementum gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 3 modeli - cena od 1319 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★