Jesteś osobą aktywną i lubisz dzielić swój dzień między pracę i sport? Zegarek Suunto 7 to połączenie tych dwóch światów, dlatego będzie to doskonały towarzysz dla każdego, kto lubi połączenie doskonałej funkcjonalności smartwatcha i wykończenia, którego nie powstydziłby się żaden klasyczny zegarek. Już teraz wybierz swoje Suunto 7

czytaj dalej
Kategorie Zamknij

Smartwatch Suunto 7

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Finlandia do kraj ludzi bardzo praktycznych, którzy tworzą każde urządzenie jako połączenie funkcjonalizmu i dobrego designu. Nie jest inaczej w przypadku smartwatchy Suunto 7. Są to zegarki do zadań specjalnych. Będą z niego zadowoleni profesjonalni sportowy, ale także osoby, które muszą mieć wszystkie swoje zadania w jednym miejscu. Teraz będziesz potrzebował tylko smartfona, by wykonać wszystko w pracy, domu i sporcie!

Suunto 7 - dodatek dla każdego na co dzień

Suunto 7 wyposażono w przydatne aplikacje, takie jak Google Pay™, czy Google Fit™, inteligentną pomoc Google Assistant oraz wiele innych aplikacji, które znajdują się w Google Play. Smartwatch Suunto to zatem nie tylko zegarek dla sportowców, ale również dla zwykłych śmiertelników, którzy chcą jak najlepiej zorganizować swoje aktywności w ciągu dnia. Teraz już nie spóźnisz się na żadne spotkanie oraz zapłacisz za ulubioną kawę za pomocą funkcji NFC, a wszystko dzięki Suunto 7!

Twoje sportowe aktywności w zegarku Suunto 7

W jednej chwili możesz zamienić Suunto 7 z osobistego asystenta na doskonałe urządzenie do monitorowania każdej aktywności. Możesz w łatwy sposób uzyskać dostęp do swoich wyników nie tylko w zegarku, ale również w aplikacji Suunto lub w głównych serwisach sportowych, takich jak Strava, Endomondo i TrainingPeaks. Zegarek ten jest ponadto wyposażony w aż 70 trybów sportowych, GPS i nadgarstkowy pomiar tętna. Dzięki temu każdy Twój trening będzie jeszcze lepszy. To jeszcze nie wszystko! Włącz muzykę w Suunto 7 i ciesz się swoją ulubioną muzyką w trakcie treningu. Teraz każde ćwiczenia staną się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością!

Odkrywaj świat ze smartwatchem Suunto 7

Lubisz sport, ale nieco bardziej outdoorowy? Kręci Cię trekking, bieganie, czy kolarstwo górskie? Smartwatch Suunto 7 to najlepszy towarzysz do odkrywania otaczającego nas świata. Wbudowane mapy popularności dla 15 aktywności, pokazują najpopularniejsze trasy, dzięki czemu możesz trenować tam, gdzie trenują inni, lub trzymać się z dala od utartych szlaków. Uważasz, że smartwatch będzie dla Ciebie zbędny, bo potrzebuje połączenia z internetem? Nic bardziej mylnego! Zegarek Suunto 7 posiada opcję map online, dzięki którym bez trudu znajdziesz właściwą drogę i poznasz najlepsze trasy treningowe.

Jak już wiadomo, nie tylko funcjonalność się liczy. Suunto 7 nie odstaje również w kwestii wykończenia. Każdy ze smartwatchy Suunto 7 odporny jest na wszelkie wstrząsy, wodę oraz zabrudzenia - zegarek działa niezawodnie w deszczu, błocie, jak i śniegu. Zegarek Suunto 7 to zatem świetna inwestycja dla każdego, kto kocha wysoki poziom adrenaliny i uwielbia sport.

Seria Suunto 7 to długo wyczekiwana kolekcja przenzaczona dla prawdziwych twardzieli w każdej dziedzinie. Dzięki systemowi operacyjnemu Wear od Google™ stał się on niezastąpionym dodatkiem dla wielu aktywnych osób. Niezależnie od tego czy potrzebujesz prywatnego asystetna w trakcie pracy, czy trenera podczas treningu - Suunto 7 łączy w sobie te dwie funkcje, przez to jest on prawdziwą gratką dla każdego.