ZEGARKI SUUNTO SERIA M

 - Zegarki fińskiej firmy Suunto są cenione na całym świecie za innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki którym zegarki są idealne dla osób uprawiających sport i prowadzącym aktywny tryb życia. Suunto słynie z serii zegarków projektowanych dla przedstawicieli poszczególnych dyscyplin sportu, takich jak żeglarstwo, nurkowanie, bieganie, wędrówki górskie czy wspinaczka. Każdy zegarek marki Suunto jest wyposażony w szereg urządzeń i mechanizmów, które ułatwiają przeprowadzanie efektywnego treningu w każdych warunkach.

 

      Zegarki Suunto M5 to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów tej marki. Czasomierze z tej kolekcji mogą z powodzeniem pełnić funkcję osobistego trenera na każdym etapie wykonywania ćwiczeń. Każdy model jest wyposażony między innymi w funkcję testu kondycji, która pozwala na sprawdzenie własnych możliwości jeszcze przed rozpoczęciem treningu. Na tej podstawie można wybrać jeden z trzech dostępnych programów treningowych: poprawę kondycji, kontrolę wagi lub trening dowolny. Zegarki Suunto M5 automatycznie dostosowują przebieg zalecanego treningu do możliwości osoby ćwiczącej. Funkcje takie, jak pomiar tętna w czasie rzeczywistym oraz liczby spalonych kalorii umożliwiają kontrolowanie stanu organizmu podczas ćwiczeń. Jednym z innowacyjnych rozwiązań, jakie pojawiają się w zegarkach Suunto M5, jest wysyłanie motywujących komunikatów zwrotnych do użytkownika. Interesującą funkcją jest także obliczanie zalecanego czasu odpoczynku po ćwiczeniach. Swoje wyniki można analizować w specjalnej aplikacji na stronie Movescount.com po połączeniu zegarka z komputerem za pomocą urządzenia Suunto Movestick Mini.

 

     Zegarki Suunto M5 zwracają uwagę swoim nowoczesnym wzornictwem. To jedna z nielicznych kolekcji Suunto, w której oprócz zegarków uniwersalnych pojawiają się zegarki zaprojektowane specjalnie dla kobiet. Charakterystyczne dla produktów z serii Suunto M5 są duże wyświetlacze elektroniczne o okrągłym kształcie. W niektórych modelach pojawiają się oryginalne wyświetlacze w kolorze czarnym.

0 Zegarków Suunto Seria M gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 0 modeli - cena od zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Nie znaleziono pasujących produktów.