Wiosenne nowości w rodzinie zegarków sportowych Suunto

Suunto

Wiosenne nowości w rodzinie zegarków sportowych Suunto

Sylwia Łukasik

Entuzjastka aktywności, w ciągłym ruchu. Jej konikiem są zegarki sportowe i smartwatche, które testuje, próbując nowych dyscyplin sportowych. Prywatnie fanka dobrego jedzenia, niszowych perfum i kultury włoskiej.

16 marca 2023

Suunto wychodzi naprzeciw wiośnie i oferuje nam powiew świeżości swoimi nowymi zegarkami sportowymi. Poznaj nowości z rodzin Suunto 5 oraz Suunto 9 i sprawdź, co oferuje fiński producent. Do naszej dyspozycji są modele w odświeżonych wersjach kolorystycznych. Marka proponuje także specjalną aktualizację Suunto Plus.

 
 

Zegarek sportowy Suunto 5 Peak - co nowego?

Producent rozszerza ofertę o nowe wersje kolorystyczne! Wśród nowości znajdziemy warianty: Wildberry na pasku w pastelowym odcieniu fioletu, niebieski „Mist Blue oraz czarny „All Black. Od poprzedników paski różnią się większą przewiewnością, którą zapewnia perforowanie. Modele są wykonywane w Finlandii przy użyciu 100% energii ze źródeł odnawialnych.

 

Zegarek sportowy Suunto 5 Peak Mist Blue

 

Suunto 9 Peak All Black Titanium

Nowego paska doczekał się także model z tytanu - 9 Peak All Black Titanium, tym razem wersja silikonowa wyposażona jest jedynie w klasyczne dziurki i zapięcie na sprzączkę.

 

Aktualizacja oprogramowania w modelach Suunto

Wśród nowości nie mogło zabraknąć aktualizacji oprogramowania. Dostępne w sprzedaży na rynku modele mają teraz dostępne wsparcie w postaci zorganizowanych treningów, a także ćwiczeń biegowych, różnych rodzajów treningów i partnerskich aplikacji. Zegarki z funkcją Suunto Plus mogą połączyć się z czujnikiem temperatury Core oraz okularami sportowymi Micro OLED HUD. Pod koniec lutego do Suunto Plus zostało dodanych kilkanaście nowych aplikacji, m.in. ręczne interwały, wyścig biegowo-pływacki, wahadłowy test biegowy, timer pływacki, maraton, półmaraton, wyścig żeglarski czy dwubój. Tryb Co2 pozwoli zmierzyć, ile dwutlenku węgla udało Ci się zaoszczędzić, wybierając spacer zamiast samochodu.

 

Zegarek sportowy Suunto 5 Peak Wildberry

 

Aktywna wiosna z zegarkiem sportowym Suunto

Wiosna zapowiada się aktywnie! Mamy nadzieję, że nowe warianty Suunto przypadną Ci do gustu. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz szeroką ofertę sprzętu fińskiego producenta. Wszystkiego sportowego!


Sylwia Łukasik

Entuzjastka aktywności, w ciągłym ruchu. Jej konikiem są zegarki sportowe i smartwatche, które testuje, próbując nowych dyscyplin sportowych. Prywatnie fanka dobrego jedzenia, niszowych perfum i kultury włoskiej.

Inne wpisy tego autora

Rozmaitości

Poradnik dla początkujących: jak czytać i zrozumieć specyfikacje smartwatchów

Jak czytać specyfikacje smartwatchów, by wyciągnąć z nich jak najwięcej informacji o zegarku? Przeczytaj nasz poradnik i ułatw sobie wybór!
Czytaj dalej

Tommy Hilfiger

Styl preppy. Nowoczesne interpretacje stylu prosto z uniwersyteckiego kampusu

Styl preppy narodził się na uniwersyteckich kampusach elitarnych amerykańskich uczelni. Jednak już dawno wyszedł poza ich mury, stając się dostępnym dla każdego. Weźmy pod lupę, z jakich elementów się składa!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Najciekawsze techniki wytwarzania biżuterii. Od witrażu po filigran

Poznaj najciekawsze i nieoczywiste techniki wytwarzania biżuterii! Zobacz, jak oryginalne i unikatowe mogą być dodatki, którymi uzupełniasz swoje stroje!
Czytaj dalej

Cerruti 1881

Cerruti 1881 – gdy włoski design spotyka paryski szyk

Paryski dom mody Cerruti 1881 to fuzja francuskiego szyku i włoskiego designu, za który odpowiadają korzenie założyciela marki. Dowiedz się więcej o tym wyjątkowym producencie, którego zegarki znajdziesz teraz w ofercie Fabryki Zegarków!
Czytaj dalej

TOP

Zegarek z GPS – wybieramy najlepszy model!

Zegarek z GPS może być naprawdę przydatnym narzędziem, które nie tylko ułatwi Ci poruszanie się po nieznanych trasach, ale także umożliwi dokładne pomiary aktywności. Poznaj propozycje najlepszy modeli z tą funkcją!
Czytaj dalej

Błonie

Błonie Smok Wawelski – nowość od producenta znad Wisły

Polska marka Błonie zachwyca nowym modelem inspirowanym kultową postacią Smoka Wawelskiego z „Przygód Baltazara Gąbki”. Przeczytaj więcej o tym wyjątkowym zegarku!
Czytaj dalej
Pokaż wszystkie