Wiosenne nowości w rodzinie zegarków sportowych Suunto

Suunto

Wiosenne nowości w rodzinie zegarków sportowych Suunto

Sylwia Łukasik

Entuzjastka aktywności, w ciągłym ruchu. Jej konikiem są zegarki sportowe i smartwatche, które testuje, próbując nowych dyscyplin sportowych. Prywatnie fanka dobrego jedzenia, niszowych perfum i kultury włoskiej.

16 marca 2023

Suunto wychodzi naprzeciw wiośnie i oferuje nam powiew świeżości swoimi nowymi zegarkami sportowymi. Poznaj nowości z rodzin Suunto 5 oraz Suunto 9 i sprawdź, co oferuje fiński producent. Do naszej dyspozycji są modele w odświeżonych wersjach kolorystycznych. Marka proponuje także specjalną aktualizację Suunto Plus.

 
 

Zegarek sportowy Suunto 5 Peak - co nowego?

Producent rozszerza ofertę o nowe wersje kolorystyczne! Wśród nowości znajdziemy warianty: Wildberry na pasku w pastelowym odcieniu fioletu, niebieski „Mist Blue oraz czarny „All Black. Od poprzedników paski różnią się większą przewiewnością, którą zapewnia perforowanie. Modele są wykonywane w Finlandii przy użyciu 100% energii ze źródeł odnawialnych.

 

Zegarek sportowy Suunto 5 Peak Mist Blue

 

Suunto 9 Peak All Black Titanium

Nowego paska doczekał się także model z tytanu - 9 Peak All Black Titanium, tym razem wersja silikonowa wyposażona jest jedynie w klasyczne dziurki i zapięcie na sprzączkę.

 

Aktualizacja oprogramowania w modelach Suunto

Wśród nowości nie mogło zabraknąć aktualizacji oprogramowania. Dostępne w sprzedaży na rynku modele mają teraz dostępne wsparcie w postaci zorganizowanych treningów, a także ćwiczeń biegowych, różnych rodzajów treningów i partnerskich aplikacji. Zegarki z funkcją Suunto Plus mogą połączyć się z czujnikiem temperatury Core oraz okularami sportowymi Micro OLED HUD. Pod koniec lutego do Suunto Plus zostało dodanych kilkanaście nowych aplikacji, m.in. ręczne interwały, wyścig biegowo-pływacki, wahadłowy test biegowy, timer pływacki, maraton, półmaraton, wyścig żeglarski czy dwubój. Tryb Co2 pozwoli zmierzyć, ile dwutlenku węgla udało Ci się zaoszczędzić, wybierając spacer zamiast samochodu.

 

Zegarek sportowy Suunto 5 Peak Wildberry

 

Aktywna wiosna z zegarkiem sportowym Suunto

Wiosna zapowiada się aktywnie! Mamy nadzieję, że nowe warianty Suunto przypadną Ci do gustu. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz szeroką ofertę sprzętu fińskiego producenta. Wszystkiego sportowego!


Sylwia Łukasik

Entuzjastka aktywności, w ciągłym ruchu. Jej konikiem są zegarki sportowe i smartwatche, które testuje, próbując nowych dyscyplin sportowych. Prywatnie fanka dobrego jedzenia, niszowych perfum i kultury włoskiej.

Inne wpisy tego autora

Rozmaitości

Uporządkuj swój styl na wiosnę – jak dodatkami stworzyć wyjątkową stylizację?

Wiosna za pasem! To dobry czas, by uporządkować garderobę i wprowadzić do niej odrobinę świeżości za pomocą ciekawych dodatków. Zapraszamy na przegląd biżuterii, którą podkręcisz swój styl.
Czytaj dalej

Festina

120 lat marki Festina na rynku!

Marka Festina istnieje na rynku już od ponad 120 lat! Z tej okazji zapraszamy na przegląd ponadczasowej kolekcji, której jakość potwierdza sygnatura Swiss Made.
Czytaj dalej

Vostok Europe

Obchody 700-lecia Wilna z Vostok Europe

Stolica Litwy świętuje w tym roku 700. urodziny! Z tej okazji Vostok Europe przygotował specjalny, limitowany zegarek z nawiązaniami do historii tego niezwykłego miasta. Poznaj model Geležinis Vilkas.
Czytaj dalej

Roamer

Miesiąc księżycowy w zegarku. Poznaj nową serię Roamer Superior Moonphase II

Zegarki Roamer Superior Moonphase II to nowa wersja istniejącej już serii producenta. Sprawdź, czym charakteryzują się te modele i odkryj połączenie nowoczesności z tradycją w najlepszym stylu!
Czytaj dalej

Fossil Smartwatches

Premiera Fossil Gen 6 Hybrid Wellness Edition - zadbaj o siebie z nowym smartwatchem hybrydowym

Poznaj nową kolekcję smartwatchy hybrydowych Fossil Gen 6 Hybrid Wellness Edition. Dowiedz się, czym się wyróżniają i jakie funkcje oferują. Poczuj harmonię z nowym sprzętem od amerykańskiego producenta!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Antoni Patek - zegarmistrz królów. Poznaj sylwetkę kultowego przedsiębiorcy

Antoni Patek - król światowego zegarmistrzostwa odmienił branżę, nadając jej nowy kierunek. Wybrał drogę artystycznego rzemiosła, dzięki czemu zegarki Patek Philippe to jedne z najdroższych modeli w historii. Kim był mistrz, o którym mówi się do dziś?
Czytaj dalej
Pokaż wszystkie