ZEGARKI MĘSKIE KERBHOLZ

Każdego podążającego za najnowszymi trendami oraz ceniącego sobie solidność mężczyznę powinna zachwycić oferta firmy Kerbholz. Ta niemiecka marka w swojej ofercie posiada niebanalne i innowacyjne zegarki, których zaletą jest nie tylko wysoka jakość wykonania. To również niepowtarzalne wzornictwo, wykorzystujące cechy szczególne wyjątkowego materiału – drewna.

 

Historia marki

 

Choć Kerbholz to stosunkowo nowy gracz na rynku czasomierzy, dzięki swoim bezkompromisowym pomysłom Niemcy zdążyli już wyrobić sobie na nim mocną pozycję. Początki marki sięgają 2011 roku, kiedy dwaj przyjaciele, Moritz i Mathias, wpadli na pomysł połączenia swoich dwóch pasji. Pierwszą były oczywiście zegarki, drugą zaś… drewno. Materiałem tym szczególnie zainteresowali się podczas wojaży po Ameryce Środkowej. Istotnym faktem jest troska firmy o równowagę ekologiczną - Kerbholz korzysta wyłącznie z drewna pochodzącego z certyfikowanych leśnictw; angażuje się również w akcje ochrony środowiska.

 

Kerbholz Franz. Na każdą okazję

 

Stalowo-drewniane koperty, komfortowe w noszeniu skórzane paski oraz przykryte szkiełkiem mineralnym z szafirową osłoną przejrzyste tarcze z dyskretnymi, choć doskonale czytelnymi datownikami i chronografami. To cechy czasomierzy z kolekcji Kerbholz Franz. Wszystkie zegarki tej serii będą doskonałym pomysłem na uzupełnienie stylizacji każdego Pana celującego w uniwersalną elegancję.

 

Kerbholz Lamprecht. Nieprzeciętny design

 

Zegarki z serii Lamprecht to propozycja dla miłośników nieprzeciętnego designu. Charakterystyczne dla tej kolekcji jest wykorzystanie drewna do stworzenia zarówno bransolet, jak i kopert. Całości dopełniają eleganckie, minimalistyczne tarcze, chronione przez wysokiej jakości szkiełka mineralne. Każdy entuzjasta modnych czasomierzy w kolekcji Kerbholz Lamprecht powinien odnaleźć idealny dla siebie gadżet.

 

Kerbholz Heinrich. Intrygująca stylowość

 

Czasomierze z kolekcji Heinrich należą do zdecydowanie najciekawszych w ofercie niemieckiej marki. Kerbholz proponuje panom połączenie klasyki z nowoczesnością – designerski sznyt tych zegarków, oparty m.in. na wykorzystaniu stonowanych kolorów oraz drewnianych elementów w konstrukcji koperty, to cechy, które wyróżniają produkty z tej serii. Jeśli odpowiada Ci taki styl, nie wahaj się zakupić czasomierza Kerbholz Heinrich.

 

Kerbholz Fritz. Elegancja i funkcjonalność

 

Mężczyźni, którym w propozycjach firmy Kerbholz szczególnie spodobają się drewniane akcenty, powinni przyjrzeć się kolekcji Kerbholz Fritz. Zegarki te charakteryzuje nie tylko wykorzystanie szlachetnego, naturalnego materiału do upiększenia kopert. Fritz to także m.in. tarcze ozdobione eleganckim drewnianym deseniem. W serii tej można odnaleźć również cyferblaty z motywami imitującymi marmur.  Funkcjonalny dodatek stanowi umieszczony nad oznaczeniem godziny szóstej sekundnik.

3 Zegarki Męskie Kerbholz gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 3 modeli - cena od 610 zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★