ZEGARKI TOMTOM

ZEGARKI TOMTOM

TomTom to producent elektroniki z wieloletnią tradycją, rozpoczynając produkcję systemów nawigacyjnych w roku 1991, stał się jednym z prekursorów i liderów na rynku GPS. Wykorzystując bogate doświadczenie i praktykę w branży, kilka lat temu zdecydował się zastosować sprawdzone przez siebie rozwiązania, wypuszczając na serię zegarków sportowych. Smartwatche, bo takie miano zyskały, od razu stały się hitem wśród osób uprawiających różne formy aktywności fizycznej. W ofercie marki TomTom znajdziesz zegarki przeznaczone dla osób biegających (model RUNNER), jeżdżących na rowerze i uprawiających pływanie (modele MULTISPORT). Funkcje opierają się na całej szerokiej gamie pomiarów, które możesz gromadzić tworząc statystyki i wykorzystywać do tworzenia treningów opartych na zaprogramowanych wcześniej celach. Pomiary czasów, kalorii, okrążeń, wyznaczanie trasy, kadencje, czy nawet ilość pociągnięć przy pokonywaniu długości basenu, to tylko niektóre z możliwości zegarków TomTom. 

 

     Dwa tryby wyświetlacza- analogowy i graficzny, prosty w obsłudze joystick i łatwość w podłączeniu bezprzewodowego paska do mierzenia tętna to zalety, z którymi już nigdy nie będziesz chciał się rozstać. Dodatkowo, niektóre modele mają wbudowany sensor tętna na pasku, co bardzo gwarantuje bezkompromisowy komfort użytkowania. 

 

Zegarki TomTom możemy podzielić ze względu na użyteczność, na podstawowe grupy:

TomTom Runner, czyli modele posiadające wszystkie cechy potrzebne do wykonywania pomiarów treningów biegowych. Zegarki w zupełności wystarczą osobom uprawiającym różne formy biegu, jednak nie oferują dodatkowych statystyk dla rowerzystów i pływaków. Seria TomTom Runner Cardio posiada również zamontowany na pasku pod kopertą, sensor tętna. Dzięki temu nie będziesz musiał zakładać dodatkowego paska na klatkę piersiową.

TomTom Multisport to zegarki wyposażone we wszystkie funkcje modeli runner, jednak dodatkowo można podłączyć do nich uchwyt na rower pokazujący czas, prędkość, tempo, dystans, kadencje, tętno, a także posiadający wysokościomierz. Osoby wykonujące trening pływacki zainteresują się: okrążeniami, pociągnięciami, czasem, prędkością, długością i SWOLFem. Seria TomTom Multisport Cardio posiadaja sensor tętna pod kopertą zegarka.

0 Zegarków Tomtom gotowe do wysyłki w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ DARMOWA przesyłka kurierem ★ 0 modeli - cena od 529zł ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Nie znaleziono pasujących produktów.