ZEGARKI ZINVO

Zinvo - tajemnicza nazwa kryje pod sobą naprawdę niesamowite zegarki, których modele swoim niespotykanym designem nawiązują do wyglądu superaut. To młoda, dynamicznie rozwijająca się na rynku marka, z ogromną pasją właśnie do sportowych aut i świetnych dodatków, które mogą spełniać najwyższe i najwybredniejsze wymagania klientów.

 

Jakie kolekcje zegarków Zinvo są najlepsze?

Zinvo zapewnia panom dwie wspaniałe kolekcje, nazywające się Blade oraz Chrono. Blade to linia, która robi największe wrażenie, będąc nowatorskim i odważnym oraz świeżym spojrzeniem na design tarczy - na każdej bowiem znajduje się niezwykły w swej urodzie wzór ostrz (stąd nazwa linii „blade” z języka angielskiego), który kojarzy się również z felgą samochodową jakiegoś wspaniałego superauta. Chrono zaś swoim lookiem przypomina kokpit auta wyścigowego, a wszystko to dzięki specyficznemu ułożeniu sub-tarcz chronografu na cyferblacie.

Paniom zaś oferowana jest linia Blade skierowana designem do znacznie lżejszego wizerunku ostrzy, które przypominają nie tylko kręcącą się felgę, ale kojarzą się także z rozkwitającym ptakiem w przepięknym kształcie. Wszystko to zwieńczone wygodnym kobiecym paskiem i wyposażone w najlepszy mechanizm pod słońcem.

 

Sklep z zegarkami marki Zinvo

Marka Zinvo wciąż udoskonala i rozwija swoje umiejętności oraz wprowadza coraz więcej rozwiązań do produkcji swoich niesamowitych modeli dedykowanych odważnym i chętnym na wyróżnianie się z tłumu osobom. Fabrykazegarkow.pl oferuje ci szeroką gamę oferty tej marki, dlatego już dziś zapoznaj się z naszą kategorią i znajdź wymarzony zegarek dla siebie.

 

Cena już od 945,00 zł ⌚ 25 Zegarków Zinvo ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →

25 produkt(ów)

25 produkt(ów)