Zinvo - tajemnicza nazwa kryje pod sobą naprawdę niesamowite zegarki, których modele swoim niespotykanym designem nawiązują do wyglądu superaut. To młoda, dynamicznie rozwijająca się na rynku marka, z ogromną pasją właśnie do sportowych aut i świetnych dodatków, które mogą spełniać najwyższe i najwybredniejsze wymagania klientów.

czytaj dalej
Kategorie Zamknij

Zegarki Zinvo

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Dla producenta najważniejszą misją jest, aby klient otrzymał najlepszy produkt w bardzo przystępnej cenie oraz zapewnienie mu kompleksowej i najlepszej obsługi klienta na rynku. Pracownicy Zinvo spełniają swój amerykański sen i dzielą się nim ze swoimi klientami.

Jakie kolekcje zegarków Zinvo są najlepsze?

Zinvo zapewnia panom dwie wspaniałe kolekcje, nazywające się Blade oraz Chrono. Blade to linia, która robi największe wrażenie, będąc nowatorskim i odważnym oraz świeżym spojrzeniem na design tarczy - na każdej bowiem znajduje się niezwykły w swej urodzie wzór ostrz (stąd nazwa linii „blade” z języka angielskiego), który kojarzy się również z felgą samochodową jakiegoś wspaniałego superauta. Chrono zaś swoim lookiem przypomina kokpit auta wyścigowego, a wszystko to dzięki specyficznemu ułożeniu sub-tarcz chronografu na cyferblacie.

Paniom zaś oferowana jest linia Blade skierowana designem do znacznie lżejszego wizerunku ostrzy, które przypominają nie tylko kręcącą się felgę, ale kojarzą się także z rozkwitającym ptakiem w przepięknym kształcie. Wszystko to zwieńczone wygodnym kobiecym paskiem i wyposażone w najlepszy mechanizm pod słońcem.

Sklep z zegarkami marki Zinvo

Marka Zinvo wciąż udoskonala i rozwija swoje umiejętności oraz wprowadza coraz więcej rozwiązań do produkcji swoich niesamowitych modeli dedykowanych odważnym i chętnym na wyróżnianie się z tłumu osobom. Fabrykazegarkow.pl oferuje ci szeroką gamę oferty tej marki, dlatego już dziś zapoznaj się z naszą kategorią i znajdź wymarzony zegarek dla siebie.