Ekskluzywne zegarki Atlantic na prezent

06-12-2017
Czy można wymarzyć sobie lepszy prezent niż kojarzący się z wyjątkowością, odrobiną luksusu i nieskazitelnym pięknem? Odpowiedź jest oczywista. Dlatego, aby osiągnąć efekt takiego prezentu, najlepiej wybrać sprawdzoną markę, posiadającą wieloletnią tradycję i zaufanie licznej klienteli. Jednym słowem – Atlantic. Oto cztery propozycje, które spełniają wszystkie te założenia.

Atlantic Worldmaster Automatic 51752.45.25G

Jeden z najpiękniejszych zegarków od marki Atlantic. Dzięki minimalistycznej estetyce zwraca na siebie uwagę skromnym designem. Nawiązuje jednocześnie do klasycznych zegarków, których ponadczasowe piękno na dobre zapisało się na kartach historii. Dzięki żłobkowanej tarczy jest ona nie tylko wyjątkowo czytelna, ale również zjawiskowo piękna, co jest typowe dla klasycznych serii Worldmaster.

Atlantic Worldmaster Automatic 51752.45.25G

Atlantic Worldmaster Chronograph Valjoux 55861.42.62

Zegarek ze złotym sercem, niemal dosłownie. Posiada bowiem mechanizm ETA Valjoux 7750, będący czymś w rodzaju błękitnej krwi dla zegarka. Taki czasomierz jest bezkonkurencyjny w porównaniu z innymi jeśli chodzi o jakość i precyzję. Ten w dodatku posiada zaawansowany chronograf a także datownik dni miesiąca oraz tygodnia. Prawdziwa rewelacja i świetny prezent dla każdego miłośnika luksusu i najwyższej jakości.

Atlantic Worldmaster Chronograph Valjoux 55861.42.62

Atlantic Worldmaster 1888 Lusso Manufacture Open Heart Blue Limited Edition 52951.41.51R

Chcesz podarować prezent komuś naprawdę wyjątkowemu i chcesz pokazać, jak ważny jest dla Ciebie? W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będą zegarki z edycji limitowanych, a Atlantic posiada coś specjalnego w tej kategorii – zegerek Atlantic Worldmaster 1888 Lusso Manufacture Open Heart Blue Limited Edition. Wyjątkowo długa nazwa, ale odpowiada jej również bardzo długa tradycja marki. Zegarek jest jej przypomnieniem i jednocześnie zwieńczeniem – posiada bowiem mechanizm z ręcznym naciągiem, charakterystyczny dla klasycznych zegarków, jak również okienko Open Heart, aby móc spoglądać na jego pracę. Wyjątkowo piękny wygląd gwarantuje utrzymanie zegarka w niebieskich barwach. Jeśli kogoś charakteryzuje niebieski kolor – to jedyny rozsądny wybór.

Atlantic Worldmaster 1888 Lusso Manufacture Open Heart Blue Limited Edition 52951.41.51R

Atlantic Speedway Royale Automatic 68750.41.25

Jedna z nowości od marki Atlantic, która już zdążyła podbić serce niejednego mężczyzny. Tym razem Atlantic nie stawia na sprawdzone wzory, ale buduje zupełnie nową jakość, prowadząc całkowicie nowatorską politykę układania elementów tarczy zegarka. Dzięki temu model Atlantic Speedway zyskuje wyjątkowy i dynamiczny charakter. Świetna propozycja na prezent dla pewnych siebie mężczyzn.

Atlantic Speedway Royale Automatic 68750.41.25

W kategorii: ZEGARKI ŚWIĄTECZNE