Facebook

Nowe zegarki Rosefield

07-07-2017

 

Od niedawna w ofercie posiadamy markę zegarków Rosefield, tym samym chcemy podzielić się wiedzą na ich temat. Otóż marka istnieje od niedawna, bo od roku 2014 i została założona w Holandii, stanowiąc jednocześnie odpowiedź na zapotrzebowanie na czasomierze kojarzące się z „modowym” designem. I tak się stało – dzięki niskiej cenie i eleganckiemu stylowi zyskały grono miłośniczek na całym świecie.

 

Miłośniczek? Tak, ponieważ zegarki Rosefield przeznaczone są wyłącznie dla kobiet. Dzięki temu można mieć pewność, że projektanci znają się na swoim fachu i dokładnie zbadali kobiece potrzeby w zakresie produkcji damskich czasomierzy i właśnie na nich mogą się skupić. Koncepcja całej marki Rosefield polegała na tym, aby stworzyć połączenie eleganckiego i skromnego designu rodem z Holandii z nowoczesnością i wyrazistością Nowego Jorku. Owocem tego pomysłu stało się sześć serii czasomierzy, łączących zarówno holenderski konkret i prostotę oraz nutkę luksusu, charakterystycznego dla nowojorskich ulic.

 

Charakterystyczną cechą czasomierzy Rosefield jest ustalony i utrzymujący się stały motyw – elegancja i prostota. Dzięki temu marka wyróżnia się na tle innych producentów zegarków, oferując czasomierze podobne, ale o indywidualnym charakterze.

 

Serie Rosefied przedstawiają się następująco:

 

 Zegarki Rosefield The West Village – seria inspirowana dzielnicą West Village, odznaczająca się w szczególności aksamitnymi paskami oraz wykonanymi z metalu obręczami umieszczonymi na nich. Dzięki temu modele z tej serii odznaczają się szczególnym charakterem.

 

 

 

 

 Zegarki Rosefield The Upper East Side – jedna z najdroższych dzielnic Nowego Jorku a jednocześnie seria zegarków Rosefield, cechująca się nieco większym przepychem dzięki zastosowaniu lśniących bransolet wykonanych ze stali nierdzewnej.

 

 

 

 

 

 Zegarki Rosefield The Tribeca – seria stworzona z myślą o kobietach potrzebujących nieco mniejszych zegarków na mniejsze nadgarstki. Dzięki wykorzystaniu wszystkich elementów charakterystycznych dla pozostałych serii, Tribeca okazuje się esencją marki Rosefield.

 

 

 

 

 

 Zegarki Rosefield The Mercer – zegarki z tej serii inspirowane są dzielnicą kojarzącą się w szczególności z zakupami. Dlatego czasomierze stylizowane są na przypominające wyjątkowo luksusowe i pełne przepychu.

 

 

 

 

Zegarki Rosefield The Bowery – Bowery to jedna z bardziej znanych dzielnic Nowego Jorku – podobnie jest z serią The Bowery, ponieważ łączy wszystko, czym szczyci się Rosefield.

 

 

 

Zegarki Rosefield The Gramercy – Gramercy, czyli największe źródełko mody w Nowym Jorku, a jednocześnie modele Rosefield, które szczycą się nowoczesnosnym i modnym designem. Eleganckie, skórzane paski charakteryzują się wyjątkowym, współczesnym charakterem, zaś przejrzyste tarcze jeszcze bardziej potęgują ten efekt.

 

 

 

Rosefield stanowią doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje lekkiego, acz gustownego dodatku w niskiej cenie, a jednocześnie o wysokiej jakości.

W kategorii: NOWOŚCI