ZEGARKI DAMSKIE EMILE CHOURIET

Szwajcarska manufaktura Emile Chouriet to doskonałość pod każdym względem. Marka doskonale wie, jak stworzyć luksusowy projekt, wyróżniający się także charakterystycznym designem. Odkryj piękno zegarków damskich Emilie Chouriet, które zdefiniują Twój szyk i elegancję.

 

Zegarki damskie Emile Chouriet - tradycja połączona z innowacją

Marka przykłada ogromną wagę do produkcji na każdym jej etapie - od tworzenia manufakturowego mechanizmu, po wykończenia w postaci ostatnich detali. Utrzymując tradycje i zwyczaje, jednocześnie nie rezygnując z wprowadzania innowacji, pracownicy Emile Chouriet tworzą wyjątkowe kolekcje, które zawsze mają w sobie coś świeżego. Warto wspomnieć, że projekty zegarków damskie Emile Chouriet w znacznym stopniu opierają się na pomyśle właśnie płci żeńskiej - manufaktura wzmocniła swój zespół o dyrektor kreatywną - wykształconą i utalentowaną córkę właścicieli, która przeniosła markę na nowy poziom luksusu.

 

Specyfika zegarków damskich Emile Chouriet

Kolekcja zegarków damskich Emile Chouriet jest bardzo charakterystyczna, chociaż nie brakuje w niej także minimalistycznych projektów o klasycznym wzornictwie tarcz. Różnorodność pozwala wybrać idealny model na miarę stylu właścicielki. Oferta w dużej mierze obejmuje zegarki o oryginalnych kształtach kopert, a także bogatych zdobieniach w formie diamentów i wytłaczanych na tarczach elementów. Szwajcarscy producenci ze starannością selekcjonują wykorzystywane w produkcji materiały - stawiają przede wszystkim na jakość, wybierając wysokogatunkową stal szlachetną, twarde szkło szafirowe oraz bardzo dobrej klasy skóry naturalne.

 

Cena już od 3 520,00 zł ⌚ 5 Zegarków Damskich Emile Chouriet ✔ Szybka wysyłka w 24h ✔ 100 dni na DARMOWY zwrot ✔ Oficjalny sprzedawca ✔ Sprawdź teraz! →