Marka Grovana funkcjonuje już od roku 1924 i założona została w Tenniken w Szwajcarii, niedaleko Bazylei i wówczas nosiła nazwę Fabrique d'Horlogèrie W. & H. Groeflin i zajmowała się produkcją wysokiej jakości mechanizmów do zegarków. Jakiś czas później z nazwą zmienił się także profil firmy – już pod szyldem Grovany, firma zaczęła produkcję samych zegarków, nie zaś mechanizmów do innych marek.

czytaj dalej

Zegarki Męskie Grovana

 1. Zegarek męski Grovana Traditional Moonphase Zegarek męski Grovana Traditional Moonphase
  Darmowa dostawado 3 dni
  -30%
  1 760,00 zł 1 232,00 zł

  Grovana Traditional Moonphase GV1711.1537

  Darmowa dostawado 3 dni

Już od początku swojego istnienia, firma Grovana zyskała ogromne uznanie klientów, a dzięki skutecznej strategii marketingowej, bardzo szybko zdobyła wielu miłośników w całej Europie – początkowo szacunek budziły precyzyjne mechanizmy, później – wyjątkowa jakość całych zegarków.

Męskie zegarki Grovana – prawdziwa elegancja dla prawdziwych mężczyzn

Wiele spośród zegarków męskich Grovana zaprojektowano tak, aby doskonale dopasowywały się do formalnych strojów. Doskonałym tego przykładem jest seria Grovana Traditional. Jak sama nazwa wskazuje, kolekcja ta odwzorowuje tradycyjne motywy zegarków męskich i zawiera modele wyposażone w stylistykę nawiązującą do pierwszych zegarków, nastawioną na minimalizm. Nie oznacza to, że zegarki korzystają z tej samej technologii – przeciwnie. Dzięki ciągłemu rozwojowi i wykorzystywaniu coraz to nowych materiałów, męskie zegarki Grovana zyskują coraz większą precyzję działania, odporność oraz nowatorskie rozwiązania techniczne.

Należy jeszcze wspomnieć o kolekcji Grovana Retrograde, która nie jest już bezpośrednim nawiązaniem do klasycznych zegarków, ale wykorzystuje współczesne wzornictwo. Nie sposób odmówić jej jednak wyjątkowej elegancji oraz uroku charakterystycznego datownika.

Świetny wygląd i pomoc w treningach ze sportowym męskim zegarkiem Grovana

Marka Grovana to także rewelacyjne zegarki o sportowym designie. Jest to zasługa przede wszystkim rozbudowanych i niezwykle precyzyjnych chronografów, umożliwiających dokładne zmierzenie czasu na treningach, ćwiczeniach czy podczas mierzenia czasu zajmującego pokonanie jakiegoś dystansu. Do takich modeli należy cała kolekcja Grovana Chronograph oraz Grovana Specialities Chronograph. Niektóre z nich są w dodatku stylizowane na modele dla nurków, a zwiększona ich wodoszczelność pozwala na używanie zegarka nawet podczas pływania.

Czy warto wybrać zegarki Grovana?

Marka zegarków męskich Grovana to najwyższej jakości wykonanie, doskonały wygląd oraz niezwykła precyzja – wszystko to zostało zapewnione przez asów zegarmistrzostwa, szwajcarskich maestrów sztuki tworzenia zegarków. Tylko to wystarczyłoby, by zdecydować się na zegarki Grovana, ale w połączeniu z nowymi rozwiązaniami technologicznymi oraz niepowtarzalnym wyglądem i wieloletnią tradycją, zegarki Grovana są jednymi z tych, które powinien mieć każdy mężczyzna, potrzebujący naprawdę dobrego modelu zegarka.