Na rynku biżuterii trudno o cokolwiek nowego, gdyż dominują tradycyjne, sprawdzone wzorce, które w dotąd stanowiły najczęstszy wybór większości klientek. Stanowiły? Tak, gdyż na rynek weszły niedawno modele, które całkowicie zmieniły oblicze jubilerstwa. Już teraz sprawdź ofertę biżuterii Ostrowski Design i wzbogać swoją garderobę w zdecydowane i odważne dodatki

czytaj dalej

Biżuteria Ostrowski

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Chodzi oczywiście o polską markę Ostrowski Design, która zdecydowała się powalczyć z konwencją i utartymi schematami na rzecz absolutnego nowatorstwa, eksperymentu z formą oraz stawiania na nieszablonowe rozwiązania. I chociaż w ofercie marki znajdują się także klasyczne ozdoby, to jednak te, w których stawiano na innowacyjność stały się wizytówką marki.

Ostrowski – pierścionki, które zapamiętasz na zawsze

Dzięki charakterystycznym projektom poszczególnych elementów biżuterii, marka Ostrowski Design może pochwalić się wyjątkowym i niespotykanym stylem. W szczególności to niespotykane kształty pierścionków stanowią znak rozpoznawczy, gdyż są one przynajmniej kilkukrotnie większe od zwykłych propozycji innych producentów oraz cechują się przeważnie geometrycznymi, asymetrycznymi kształtami. Zapewnia to unikalny i niespotykany wygląd, który z pewnością przykuje uwagę niejednej osoby. W dodatku jakość ich wykonania również nie pozostawia wątpliwości – każdy model został stworzony z dbałością o najdrobniejszy detal.

Przykładami pierścionków, jakie znajdują się w ofercie Ostrowski Design, mogą być te z serii Joy Line. Składają się one z matowej żywicy industrialnej dostępnej w wielu kolorach oraz kołnierza wykonanego z polerowanego srebra. Takie połączenie nie tylko świetnie komponuje się między sobą, ale stanowi też rewelacyjny dodatek do każdego stroju dzięki swojej szerokiej palecie kolorów. Inną świetną kolekcją będzie linia CHIC, której charakterystycznym elementem będą kolorowe obręcze pierścieni oraz prostokątne kryształki w koronie, posiadające charakterystyczne wgłębienie.

Wybierz najwyższej jakości biżuterię Ostrowski w sklepie Fabryka Zegarków

Nie wolno także zapomnieć o materiałach, jakie wykorzystano o stworzenia pierścionków Ostrowski Design. Klasycznie jest to srebro i złoto, które od wieków stanowi idealny materiał do tworzenia biżuterii – plastyczne, piękne i połyskliwe. To jednak nie wszystko. Wykorzystuje się także żywicę przemysłową, którą można malować na przeróżne kolory oraz kształtować w niemal dowolny sposób – jej końcowa, matowa struktura rewelacyjnie łączy się z połyskiem srebra i złota. Umieszczane w pierścionkach kryształki Swarovskiego to z kolei gwarancja niebywałego blasku i jednocześnie prestiżu, gdyż wyłącznie doskonałej jakości produkty mogą poszczycić się tak niezwykłymi kamieniami. Wybierz wyjątkowość z biżuterią Ostrowski Design i pokaż swój indywidualizm!