Gemini jest obecnie największym producentem bransoletek z kamieni naturalnych. Firma założona stosunkowo niedawno, bo w 2013 roku. Bransoletki robione są ręcznie w Belgii, a do ich produkcji wykorzystuje się kamienie z całego świata - Meksyku, Europy Wschodniej oraz Azji. Każdy z użytych kamieni posiada inną moc i przeznaczenie.

czytaj dalej

Bransoletki Gemini

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Czy biżuteria może wpłynąć na Twoje życie? Przynieść radość lub ukoić nerwy? Bransoletki Gemini wykonano z naturalnych kamieni, którym przypisuje się magiczne właściwości! Sprawdź, który model wybrać, aby dogonić szczęśliwą passę!

Bransoletki Gemini - filozofia marki

Firmie towarzyszy filozofia, która opiera się na trzech filarach: byciu naturalnym - tak, jak i używane przez producentów kamienie, społecznym - marka wspiera lokalny rynek pracy, oraz byciu innym - firma unika pracy biurowej pracując na terenie całej Europy oraz nie używa Photoshopa do edycji zdjęć - to, co widzimy więc na zdjęciach, w pełni oddaje wygląd i charakter biżuterii Gemini.

Popularne kolekcje biżuterii Gemini

W swojej ofercie marka Gemini posiada rozliczne kolekcje bransoletek, które będą wspaniałym dodatkiem zarówno do męskiego, jak i damskiego ubioru. Wymienić wśród nich można serie: Classic, która wyróżnia się kolorowymi kamieniami, Basic - o nieco monochromatycznym wyrazie, Special, która posiada bransoletki na skórzanych paskach oraz serie Must have o nieco metalicznym połysku i Bestsellers, która stanowi zbiór najbardziej popularnych motywów. Z racji faktu, iż kulki produkowane są ręcznie, z kamieni naturalnych, każda z nich posiada swój niepowtarzalny wygląd oraz wyraz. Uzupełnione zawieszkami w postaci krzyży, czaszek, Buddy oraz loga firmy, tworzą niepowtarzalną całość, która będzie nie tylko ponadczasowa, lecz przyciągała będzie także liczne spojrzenia.