Facebook

5 powodów by wybrać Timex Ironman

10-10-2017

Marka Timex, czyli producent czasomierzy posiadający wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku, zasłynął z produkcji takich serii zegarków, jak Expedition, przygotowane specjalnie z myślą o trudnych warunkach, Marathon, zaprojektowane szczególnie dla biegaczy czy nowoczesne IQ+, będące połączeniem klasycznego czasomierza i łączącego się z telefonem smartwatcha. Jednak jedną z najciekawszych kolekcji jest Ironman, seria doskonała dla każdego sportowca. Przedstawiamy 5 powodów, by wybrać te czasomierze.

 

Wielofunkcyjność

Timex Ironman to nie tylko narzędzie do mierzenia czasu, ale prawdziwy arsenał funkcji potrzebnych każdej osobie uprawiającej sport w bardziej poważniejszych kategoriach, niż okazjonalne przejazdy rowerem czy sesja na bieżni. W zależności od modelu, zegarki Timex Ironman posiadają licznik okrążeń, potrafiący zapamiętać 8, 30, 100 lub nawet 150 okrążeń! Poza tym, zegarki posiadają timer, stoper, alarm oraz kalendarz. Natomiast niektóre modele posiadają funkcje liczenia interwałów, zaś wszystkie – wysoki poziom wodoszczelności.

 

Sportowy wygląd

Dzięki materiałom wykorzystanym do budowy zegarka, czasomierze Timex Ironman są niewiarygodnie odporne na uszkodzenia, ale to nie jedyna ich zaleta. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne sprawia, że Ironmany nabierają wyjątkowego, sportowego wyglądu, zaś wykończenie, będące odbiciem doskonałości projektantów Timex, sprawia, że zegarki pasują do każdej stylizacji. Szczególnie dobrze jednak komponują się ze strojem sportowym, zaś mnogość barw, w jakich występują zegarki Timex sprawia, że będą idealne dla każdego użytkownika.

 

Niezawodność

Marka Timex szczyci się wielkim zaufaniem klientów. Nic dziwnego – wszystkie Timexy są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, zaś przed zarysowaniami chroni szkiełko hesalitowe. Jednak to sam mechanizm kwarcowy jest najbardziej kluczowym elementem zegarka, będący jego najbardziej niezawodnym elementem. Doskonała precyzja chodu oraz wyjątkowo długi czas użytkowania – oto klucz do perfekcji.

 

Paski HR

Część modeli z serii Timex Ironman posiada zegarki HR, umożliwiające liczenie tętna podczas treningu i poza nim. Dzięki temu każdy sportowiec może wzbogacić liczenie swoich osiągów o pracę serca, która to funkcja jest niezbędna przy bardziej intensywnych treningach i próbach poprawy funkcjonowania pracy układu krwionośnego.

 

Wyjątkowo niska cena

Timex Ironman różni się od innych zegarków dla sportowców jedną, bardzo ważną cechą – ceną. Podczas gdy profesjonalne czasomierze dla osób uprawiających różne sporty mogą kosztować nawet dwa tysiące złotych i więcej, seria Timex Ironman w zależności od modelu można kupić od stu kilkudziesięciu do niespełna trzystu złotych. Jest to doskonała propozycja dla osób, które nie chcą przeznaczać dużych pieniędzy na czasomierz, a otrzymać przy tym najwyższą jakość wykonania.

 

Zegarki Timex Ironman to doskonałe czasomierze dla każdego użytkownika. Nie tylko dla sportowców – wspaniale komponują się z każdym strojem, a także dają użytkownikowi prestiż posiadania czasomierza jednoznacznie kojarzącego się ze sportem i biciem kolejnych rekordów.

W kategorii: TIMEX