Adrianna Palka - ambasadorka Suunto

Suunto

Adrianna Palka - ambasadorka Suunto

Ania Lipińska

To chyba południowe korzenie Ani sprawiają, że nie może usiedzieć w miejscu. Stąd na jej nadgarstku znajdziesz coraz to nowsze sportowe zegarki, które namiętnie testuje w klubach fitness. Lubi włoską kuchnię i zna prawie każdy film.

08 kwietnia 2022

Świetnie dostosowane do warunków, o silnej konstrukcji i nowoczesnym designie zegarki Suunto to gwarancja posiadania urządzenia na wysokim poziomie. Marka podejmuje współpracę z osobami posiadającymi ambicje na przekraczanie kolejnych granic. Nie jest inaczej w przypadku Adrianny Palki, nowej ambasadorki Suunto!

 

Adrianna Palka - trenerka personalna nową ambasadorką Suunto

Adrianna Palka to znana, polska trenerka personalna. Zaufało jej nie tylko wiele osób chcących odmienić swój styl życia, ale również najbardziej znanych osób ze świata biznesu i sportu. Adrianna ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie. Przez wiele lat trenowała ona biegi na średnich dystansach. Szybko jednak zmieniła swój punkt zainteresowania i postanowiła profesjonalnie doradzać innym w wypracowywaniu zdrowych nawyków. Jako trenerka personalna prowadzi bloga oraz wydała dwa e-booki - „BellyBook. Rusz swój brzuch” i „RunBook”.

 

Zajmuję się treningami personalnymi i zajęciami biegowymi. W tej chwili nie wyobrażam sobie innej drogi. Od kiedy pamiętam, zawsze chciałam pracować z ludźmi i im pomagać. [...] Motywacja i wsparcie niesione innym ludziom to obecnie główny kierunek moich działań.

Adrianna Palka, www.adriannapalka.pl
 

Adrianna Palka jest twórczynią metody treningowej „Train My Way” opierającej się na dowolnie zestawianych ćwiczeniach fizycznych, którym można nadać własne tempo.

 

Adrianna Pałka ambasadorka Suunto

 

Suunto - od kompasów po zaawansowane zegarki sportowe

Suunto to marka z ponad 80-letnim stażem. Powstała ona w latach 40. XX wieku, stworzona przez Tuomasa Vohlonena, który opracował wypełniony cieczą kompas ze stabilną igłą - był on w tych czasach prawdziwą rewolucją w świecie sportu i aktywnego trybu życia. Marka oferuje nie tylko zegarki smartwatch, z których jest obecnie najbardziej znana, ale również akcesoria - legendarne kompasy i sprzęt do nurkowania. Bogata oferta Suunto to doskonałe rozwiązanie dla każdego miłośnika technologii i sportu.

 

Ambasadorka Suunto Adrianna Pałka

 

Zegarki Suunto wspierają sportowców. Poznaj ambasadorów marki

O popularności zegarków Suunto, kompasów i akcesoriów Suunto świadczą nie tylko liczby, ale także ludzie. Smartwatche Suunto wybierają najlepsi sportowcy na świecie, legendy biegów przełajowych, zdobywców ośmiotysięczników, a także profesjonalni nurkowie. Poznaj Adriannę Palkę oraz innych ambasadorów Suunto - pasjonatów sportu, eksplorowania świata i ryzyka.


Ania Lipińska

To chyba południowe korzenie Ani sprawiają, że nie może usiedzieć w miejscu. Stąd na jej nadgarstku znajdziesz coraz to nowsze sportowe zegarki, które namiętnie testuje w klubach fitness. Lubi włoską kuchnię i zna prawie każdy film.

Inne wpisy tego autora

Coros

Kilian Jornet nowym ambasadorem zegarków sportowych Coros!

Multisportowe zegarki COROS tworzone są we współpracy ze sportowcami i dla sportowców. Do ambasadorów marki dołącza Kilian Jornet — biegacz górski, długodystansowy, narciarz wysokogórski i wybitny atleta. Sprawdźmy efekty tej współpracy.
Czytaj dalej

Junghans

Junghans chronometrażystą 54. Mistrzostw Świata w Planicy 2023 - limitowane zegarki 1972 Competition FIS

Junghans oficjalnym chronometrażystą MŚ w FIS Nordic Ski w Planicy 2023! Śledź 54. Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym razem z limitowanymi zegarkami Junghans 1972 Competition FIS Edition Lemon!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Zegarek sportowy – twój wymarzony towarzysz podczas zimowych aktywności

Sporty zimowe cieszą się coraz większą popularnością. Chętnie jeździmy na tartach czy też łyżwach. Narty biegowe z roku na rok zyskują nowych zwolenników. Warto zastanowić się, jaki zegarek sportowy sprawdzi się w danej dyscyplinie sportowej. Dlatego spieszymy z pomocą i wskażemy kilka propozycji.
Czytaj dalej

TOP

Odmień swój styl w nowy rok - top 5 zegarków fashion

Zegarki od projektantów - najlepsze perełki na Nowy Rok! Odmień siebie!
Czytaj dalej

Polar

Postaw na zdrowe nawyki i podnieś swój komfort z Polar Grit X Pro — recenzja

Szukasz smartwatcha, który przyczyni się do wprowadzenia zdrowych nawyków do Twojego życia? Sprawdź jak Polar Grit X Pro radzi sobie z tym wyzwaniem!
Czytaj dalej

Rozmaitości

Skuteczna regeneracja po treningu. Odpoczywaj z głową!

Aktywność fizyczna stała się dla wielu osób nieodzownym elementem codziennej rutyny. Ćwicząc, należy jednak pamiętać, o odpowiednim odpoczynku. Podpowiemy pięć skutecznych sposobów na regenerację mięśni po treningu.
Czytaj dalej
Pokaż wszystkie