Adrianna Palka - ambasadorka Suunto

Suunto

Adrianna Palka - ambasadorka Suunto

Ania Lipińska

To chyba południowe korzenie Ani sprawiają, że nie może usiedzieć w miejscu. Stąd na jej nadgarstku znajdziesz coraz to nowsze sportowe zegarki, które namiętnie testuje w klubach fitness. Lubi włoską kuchnię i zna prawie każdy film.

08 kwietnia 2022

Świetnie dostosowane do warunków, o silnej konstrukcji i nowoczesnym designie zegarki Suunto to gwarancja posiadania urządzenia na wysokim poziomie. Marka podejmuje współpracę z osobami posiadającymi ambicje na przekraczanie kolejnych granic. Nie jest inaczej w przypadku Adrianny Palki, nowej ambasadorki Suunto!

 

Adrianna Palka - trenerka personalna nową ambasadorką Suunto

Adrianna Palka to znana, polska trenerka personalna. Zaufało jej nie tylko wiele osób chcących odmienić swój styl życia, ale również najbardziej znanych osób ze świata biznesu i sportu. Adrianna ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie. Przez wiele lat trenowała ona biegi na średnich dystansach. Szybko jednak zmieniła swój punkt zainteresowania i postanowiła profesjonalnie doradzać innym w wypracowywaniu zdrowych nawyków. Jako trenerka personalna prowadzi bloga oraz wydała dwa e-booki - „BellyBook. Rusz swój brzuch” i „RunBook”.

 

Zajmuję się treningami personalnymi i zajęciami biegowymi. W tej chwili nie wyobrażam sobie innej drogi. Od kiedy pamiętam, zawsze chciałam pracować z ludźmi i im pomagać. [...] Motywacja i wsparcie niesione innym ludziom to obecnie główny kierunek moich działań.

Adrianna Palka, www.adriannapalka.pl
 

Adrianna Palka jest twórczynią metody treningowej „Train My Way” opierającej się na dowolnie zestawianych ćwiczeniach fizycznych, którym można nadać własne tempo.

 

Adrianna Pałka ambasadorka Suunto

 

Suunto - od kompasów po zaawansowane zegarki sportowe

Suunto to marka z ponad 80-letnim stażem. Powstała ona w latach 40. XX wieku, stworzona przez Tuomasa Vohlonena, który opracował wypełniony cieczą kompas ze stabilną igłą - był on w tych czasach prawdziwą rewolucją w świecie sportu i aktywnego trybu życia. Marka oferuje nie tylko zegarki smartwatch, z których jest obecnie najbardziej znana, ale również akcesoria - legendarne kompasy i sprzęt do nurkowania. Bogata oferta Suunto to doskonałe rozwiązanie dla każdego miłośnika technologii i sportu.

 

Ambasadorka Suunto Adrianna Pałka

 

Zegarki Suunto wspierają sportowców. Poznaj ambasadorów marki

O popularności zegarków Suunto, kompasów i akcesoriów Suunto świadczą nie tylko liczby, ale także ludzie. Smartwatche Suunto wybierają najlepsi sportowcy na świecie, legendy biegów przełajowych, zdobywców ośmiotysięczników, a także profesjonalni nurkowie. Poznaj Adriannę Palkę oraz innych ambasadorów Suunto - pasjonatów sportu, eksplorowania świata i ryzyka.


Ania Lipińska

To chyba południowe korzenie Ani sprawiają, że nie może usiedzieć w miejscu. Stąd na jej nadgarstku znajdziesz coraz to nowsze sportowe zegarki, które namiętnie testuje w klubach fitness. Lubi włoską kuchnię i zna prawie każdy film.

Inne wpisy tego autora

Rozmaitości

Prezent na Dzień Dziecka? Poznaj nasze top smartwtachy dla dzieci!

Dzień Dziecka to idealna okazja do obdarowania pociechy wyjątkowym prezentem, który pokaże naszą miłość. Może jest to odpowiedni moment na pierwszy, idealny dla niego smartwatchem?
Czytaj dalej

Poradniki

Mierz swój postęp. Zegarek z pulsometrem

Zegarki z pulsometrem to jedne z najchętniej wybieranych modeli w naszym sklepie. Co takiego je wyróżnia? Dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają? I jak w ogóle działają? Dowiesz się tego z naszego artykułu.
Czytaj dalej

Poradniki

Zegarek na Dzień Matki w rozsądnej cenie

Dzień Matki to ważne święto w kalendarzu każdego z nas. Pokaż swojej mamie swoją miłość, kupując jej ponadczasowy prezent. Sprawdź, jakie zegarki możesz podarować w tym roku!
Czytaj dalej

Poradniki

Smartband – zadbaj o siebie wiosną!

Wiosna to czas realizacji naszych postanowień noworocznych. Zadbaj o siebie, kupując smartband!
Czytaj dalej

Poradniki

Jak śledzić regenerację organizmu po treningu? Poznaj 4 sposoby!

Regeneracja jest równie ważnych elementem treningu. Pomaga on w osiągnięciu lepszych wyników i rozwijanie ciała. Poznaj skuteczne sposoby na monitorowanie organizmu po treningu!
Czytaj dalej

Rozmaitości

22 kwietnia Dzień Ziemi. Motyw naszej planety w zegarkach i biżuterii

Zaawansowane technologicznie urządzenie z motywem Ziemi, czy przyjazny dla środowiska zegarek eko? Zobacz nasze propozycje.
Czytaj dalej
Pokaż wszystkie