Pomysł na Mikołajki dla prawdziwych sportowców!

29-11-2017

Jeszcze tylko kilka dni, a nastąpią Mikołajki, przedsmak świąt Bożego Narodzenia, ale również dodatkowa okazja, by obdarować bliską osobę. A czy może istnieć lepszy prezent niż zegarek? Chyba nie – dlatego prezentujemy dwie podstawowe serie dla początkującego sportowca, które zaskoczą go nie tylko swoimi funkcjami, ale również świetnym wyglądem.

 

Casio G-Shock

Casio G-Shock nie jest zwykłą kolekcją. Nie jest też niezwykła – to po prostu legenda. Inne określenia zdają się nie wystarczyć dla tej serii. Dlatego też jest ona najchętniej wybieraną kolekcją spośród wszystkich proponowanych przez Casio. Czy jest się nad czym zastanawiać? Chyba nie – Casio G-Shock posiada cały szereg różnych modeli, które z pewnością spodobają się każdemu użytkownikowi, i to nie tylko z wyglądu. W zależności od modelu posiadają także szereg licznych funkcji, jak choćby czerpanie informacji o czasie z sygnałów radiowych, AlphaGEL amortyzujący zegarek przed drganiami czy GPS. Nie można też zapomnieć o nieśmiertelnej i trwale związanej z marką Casio funkcji G-Shock, czyli ochronie zegarka przed wstrząsami, dzięki czemu mechanizm nie ma szans zostać uszkodzonym wskutek upadku. Za dużo funkcji? To żaden problem – seria G-Shock posiada również modele pozbawione aż tylu możliwości, dając użytkownikowi do dyspozycji dużo prostsze, łatwe w obsłudze modele. Ale zarówno jedne i drugie stanowią nieocenioną pomoc w treningu. Sprawdź fantastyczny model Casio G-Shock GA-700-1AER.

 

Casio Edifice

A może chcesz kupić bliskiej osobie model sportowy, ale jednak pasujący również do eleganckiego stroju? W tym pomoże niezrównany i słynny Casio Edifice! Seria Edifice zasłynęła właśnie jako bardziej elegancki odpowiednik G-Shocków, skupiony nie tylko na daniu użytkownikowi dostępu do najświeższych technologii, ale również na niesamowicie pięknym wyglądzie, pasujacym również do stroju oficjalnego. Masz ślub o 17:00 ale o 18:00 umówiłeś się na trening z kolegami? Żaden problem – Casio Edifice, dzięki umieszczeniu funkcji sportowych jak chronografy, wersje z wyświetlaczem elektronicznym dodatkowo wyposażone są w precyzyjny stoper. Dzięki wysokiemu poziomowi wodoszczelności są również bardzo odporne na czynniki zewnętrzne, w czym pomagają także materiały, jak stal szlachetna czy szafirowe szkło. Fantastyczny wybór, bez względu na upodobania, ponieważ Casio Edifice wręcz nie można nie pokochać. Sprawdź fantastyczny model Casio Edifice EFR-558BP-1AVUEF.

 

Obie serie są wspaniałymi wyborami na mikołajkowy prezent. Nie czekaj, ale zdecyduj już dziś, czy ucieszyć kogoś bliskiego Casio G-Shockiem, czy zadziwić Casio Edifice.

W kategorii: CASIO