Timex Expedition Gallatin Solar - solarna rewolucja

06-06-2019

Marka Timex, uchodząca za jednego z najpopularniejszych na świecie producentów zegarków, zaprezentowała nowe modele, których pracę oparto o zasilany dowolnym źródłem światła mechanizm solarny. Rozwiązanie to sprawia, że zegarek nie wymaga dodatkowego nakręcania lub cyklicznej wymiany baterii. Kolekcja Expedition Gallatin Solar idealnie trafi w gust każdej osoby poszukującej połączenia funkcjonalności z ciekawym i przyciągającym wzrok designem.

Zegarki Timex – amerykańska niezawodność

Timex to amerykańska marka, która istnieje na rynku od ponad 160 lat. Imponująca jakość wykonania w połączeniu ze sprawnymi i wyprzedzającymi swój czas zabiegami marketingowymi sprawiła, że uchodzi ona za jednego z najpopularniejszych producentów zegarków na świecie. W 1950 roku manufaktura zaprezentowała naręczny zegarek, który reklamowany był testami wytrzymałości polegającymi na zrzucaniu go z mającej 167 metrów wysokości zapory Grand Coulee. W szerokim asortymencie marki, poza zegarkami męskimi i damskimi, znaleźć można również modele dedykowane najmłodszym, wśród których najbardziej wyróżnia się zaprezentowana w 1933 roku kolekcja z postacią Myszki Miki, opracowana na podstawie oficjalnej licencji Disneya.

zegarek-damski-chronostar-shimmer-r3753279505

Timex – dla kogo?

Timex to marka, którą charakteryzuje imponująca różnorodność. Zwolennicy aktywności fizycznych powinni zwrócić uwagę na serię Ironman, która wyposażona została w szereg praktycznych funkcji, mających na celu ułatwienie każdego rodzaju treningów. Osoby poszukujące wytrzymałych modeli zainteresują się utrzymaną w militarnym stylu kolekcją Expedition, którą dedykowana jest wszystkim sympatykom wymagających wypraw oraz sportów ekstremalnych. Na szczególną uwagę zasługują zegarki Timex, które wyposażono w uruchamiane za pomocą przyciśnięcia koronki podświetlenie tarczy w technologii indiglo. To innowacyjne rozwiązanie sprawiło, że tuż po jego premierze sprzedaż produktów sygnowanych logiem amerykańskiej manufaktury zwiększyła się dwukrotnie.

Zegarki solarne Timex – innowacyjna technologia

Expedition Gallatin Solar to wyjątkowa kolekcja, której pracę oparto o innowacyjne i przyjazne ekologii mechanizmy solarne. W tarczy każdego z modeli umieszczono specjalne panele, które pozwalają na czerpanie przez aparat energii z dowolnego źródła światła – zarówno naturalnego, jak i sztucznego. Wysoka rezerwa chodu pozwala na 2 miesiące nieprzerwanej pracy bez konieczności dodatkowego naświetlania zegarka.

Zegarek Meski Timex Expedition-Gallatiin Solar-TW4B14300

Zegarki Timex Expedition Gallatin Solar

Seria Timex Expedition Gallatin Solar to wyjątkowa kolekcja zegarków solarnych. Model TW4B14300 wyróżnia przyciągająca wzrok kolorystyka. Z niebieskim, przykrytym za pomocą szkiełka mineralnego cyferblatem oraz z parcianym paskiem w tym samym kolorze, w idealny sposób kontrastują czarne uszy koperty. Model TW4B14500 wyposażony został w czarną kopertę, która zawieszona została na zielonym, materiałowym pasku. Zegarki wyposażone zostały w ulokowany przy godzinie trzeciej datownik dni miesiąca. Ich wskazówki pokryte zostały warstwą luminescencyjną, która pozwala na odczyt aktualnej godziny w każdych warunkach oświetleniowych. Wodoszczelność w klasie 50 metrów gwarantuje ochronę mechanizmu w przypadku kontaktu z wodą w postaci zachlapań.

zegarek-damski-chronostar-shimmer-r3753279505

Timex Expedition Gallatin Solar to idealna propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie styowe i funkcjonalne dodatki. Innowacyjna technologia solarna sprawia, że zegarek nie wymaga żadnej formy ingerencji ze strony właściciela, aby precyzyjnie i nieprzerwanie wskazywać aktualną godzinę. Stylistyka przywodząca na myśl zegarki typu diver sprawia, że modele z kolekcji Expedition Gallatin Solar zwracają na siebie uwagę i idealnie wpasują się w nieformalne, codzienne stylizacje.

W kategorii: Zegarki Timex

średnia ocena: 5.0