Zegarki z rozciąganą bransoletą

19-03-2020

Zegarki już od bardzo dawna, oprócz praktycznej funkcji odmierzania czasu, sprawdzają się w wielu innych zastosowaniach. Często nie jest to już tylko tradycyjny zegarek, lecz pięknie zdobiona biżuteria, czy też asystent biurowy lub trener osobisty. To wszystko zależy od tego, na jakim modelu, na jakich funkcjach nam najbardziej zależy.

Wyjątkowość biżuteryjnych zegarków

Wiele osób, gdy poszukuje biżuteryjnego zegarka, na pierwszym miejscu skupia się na wyglądzie tarczy - na zdobieniu kryształkami lub diamentami, pięknym wytłaczaniu lub oryginalnym wzorem, który przyciągnie wzrok. Dopiero po tych szczegółach patrzy się na wygląd paska lub, w zależności od preferencji, na bransoletę, a także na kopertę.

Zegarek damski Anne Klein zdobienia lifestyle

Standardowe bransolety do zegarków są wykonywane z tzw. ogniw o różnej wielkości. Jednak, jeśli szukamy modelu utrzymanego w biżuteryjnym stylu, to warto zwrócić uwagę na kilka rodzajów bransoletek. Po pierwsze, na bransoletki mesh, czyli wykonane z misternie, drobno plecionej stalowej siateczki. Po drugie, na stalowe, delikatne paseczki, które nadadzą gracji i klasy. Po trzecie na bransoletki o różnych ciekawych splotach zaczerpniętych z biżuterii jak np.: tzw. “ziarna ryżu”, kulki, pancerka, corda, czy imitujące spleciony sznur.

Zegarek damski Atlantic Elegance lifestyle lifestyle

Rozciągane bransoletki zawsze na czasie!

Zarówno paski, jaki i bransoletki we wszystkich zegarkach są bardzo ważne. Muszą dobrze przylegać do ręki, nie obcierać skóry, nie przycinać włosków, ani skóry, a do tego nienagannie się prezentować. Przy wyborze biżuteryjnego zegarka warto zwrócić też uwagę na to, czy bransoletka w zegarku może się rozciągać, by bez mniejszego problemu założyć ją na rękę. Poniżej przedstawiamy wam kilka wyjątkowych modeli. Warto pamiętać przy okazji, że taki rodzaj bransolety nie jest też dla każdego. Dlaczego? Ponieważ nadaje zegarkom stylu retro.

Zegarek damski Esprit Cube

Pierwszym modelem, na który warto zwrócić uwagę, jest damski zegarek Esprit Cube ES1L070E0055. Pomimo kwadratowej koperty odlanej ze stali szlachetnej, zegarek zachwyca delikatną formą i jasną stylistyką. Minimalistyczną tarczę, zabezpieczoną szkłem mineralnym, zdobią jedynie delikatne indeksy i smukłe wskazówki. Cały korpus zawieszono na wyjątkowej i bardzo wygodnej rozciąganej bransoletce składającej się z jednolitych blaszek. Zaletą jest to, że nie widać łączeń pomiędzy nimi.

Zegarek damski Esprit Cube ES1L070E0055 lifestyle

Zegarek męski Festina Extra

Kolejną propozycją jest męski zegarek Festina Extra F20250/2, który utrzymany jest głównie w srebrnej kolorystyce przełamaną złotymi oznaczeniami na tarczy. Ten klasyczny model spodoba się panom, którzy nie lubią męczyć się z zapięciem. Elegancka bransoleta jest rozciągana, co daje maksimum wygody przy jej zakładaniu. Dodatkowo zaletą tego modelu jest jego klasyczny wygląd, co sprawia, że będzie idealny do założenia zarówno na co dzień, jak i na spotkanie biznesowe.

Zegarek męski Festina Extra F20250/2 lifestyle

Zegarek damski Pierre Ricaud Classic

Ostatnim modelem, na jaki warto zwrócić uwagę, to damski zegarek Pierre Ricaud Classic P21093.514EQ. Ten biżuteryjny zegarek, oprócz tego, że do połowy ma rozciąganą bransoletkę w srebrnym odcieniu, to zachwyca również kontrastującą z nią elegancką tarczą pokrytą czarną masą perłową. Model przyciąga też uwagę nietypowym zdobieniem wokół tarczy - pusta przestrzeń została wypełniona mieniącymi się kryształkami, co dodatkowo dodaje zegarkowi luksusowego wyglądu.

Zegarek damski Pierre Ricaud Classic P21093.514EG lifestyle

Kupuj na Fabrykazegarkow.pl!

Już teraz możesz wybrać dla siebie jeden z wyżej przedstawionych modeli. W ofercie Fabrykizegarkow.pl pojawia się kilka modeli z rozciąganymi bransoletami. Od Ciebie tylko zależy na jaki biżuteryjny zegarek postawisz. Ważne, by taki zegarek wyrażał Ciebie!

średnia ocena: 0.0