Zegarek dla Niego na Walentynki - 3 propozycje

08-02-2018

Walentynki tuż-tuż. Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś, co chciałabyś przeznaczyć dla Twojego wybranka, możesz dowiedzieć się tego z poniższego artykułu. Pamiętaj jednak, że to tylko wskazówki – najlepszy zegarek wybierzesz, dokładnie analizując styl, pasje i upodobania Twojego mężczyzny.

Zegarki męskie Zeppelin dlaczego je wybrać?

Zeppelin 100 Jahre 7640-4

Podstawowy model zegarka Zeppelin, będący doskonałym przykładem elegancji i dobrego smaku. Wybierając taki zegarek swojej Walentynce otrzymujesz pewność niemieckiej niezawodności i szwajcarskiej precyzji – zegarek ten posiada szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 5130.D, będący doskonałym i niezawodnym systemem napędowym zasilanym baterią. Beżowa tarcza stylizowana jest na dawne, wyblakłe zegary umieszczane w kabinach dawnych sterowców, dzięki czemu zyskuje vintage'owy styl. Całości dopełnia skórzany, elegancki pasek. To doskonały zegarek dla stylowych mężczyzn – kupując go, z pewnością sprawisz radość Twojemu wybrankowi i zapewnisz świetny wygląd w każdej sytuacji.


Czy zegarek męski Casio G-Shock będzie odpowiednim prezentem?

Casio G-Shock G-8900A-1ER

Świetny model Casio G-Shock, zaprojektowany specjalnie z myślą o aktywnych użytkownikach, wybierających aktywny wypoczynek nad cieszenie się lenistwem. Wbudowane funkcje, takie jak stoper, timer i czas światowy świetnie sprawdzają się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i w biciu sportowych rekordów. Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii G-Shock zegarek ten jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechanizmu wynikające ze wstrząsu powstałego wskutek upadku, zaś konstrukcja jest przemyślana. Będzie zatem świetnym zakupem dla miłośnika aktywnego trybu życia – bezwzględnie doceni taki prezent walentynkowy.


Citizen Promaster Eco-Drive JZ1065-05E

Citizen Eco-Drive JZ1065-05E

Ten model zegarka Citizen stanowi świetny upominek dla mężczyzny będącego miłośnikiem gadżetów. Wbudowany moduł Eco-Drive gwarantuje ciągłe zasilenie dzięki czerpanej energii słonecznej, co uniemożliwia powstawanie przerw w funkcjonowaniu zegarka. Ponadto zegarek może działać aż przez pół roku od pełnego naładowania bez innego zasilania! Poziom wodoszczelności wynosi 200 metrów co sprawia, że zegarek jest idealny nad wodę. Kupując go otrzymujesz perfekcyjnie działający zegarek, będący świetnym prezentem, nie tylko na Walentynki.


W kategorii: CITIZEN