Suunto 5 Peak to ultralekki, kompaktowy smartwatch multisportowy, za pomocą którego Twój trening stanie się o wiele efektywniejszy, a dobrze poprowadzona regeneracja doda Ci siły do działania.

czytaj dalej
Filtry Zamknij
Dostępność
Pasek - kolor

Zegarki Suunto 5 Peak

Lubisz przygody w terenie i nie możesz żyć bez aktywności? Smartwatch Suunto 5 Peak będzie doskonałym rozwiązaniem! Ten wygodny i uniwersalny model sprawdzi się podczas aktywności outdoorowych i wielu dyscyplin sportowych. Będzie motywacją do ruchu i poprawy swoich wcześniejszych osiągnięć.

Suunto 5 Peak - budowa kompaktowego smartwatcha sportowego

W modelu Suunto 5 Peak producent postawił przede wszystkim na wygodę użytkowników. Komfort ma dotyczyć zarówno funkcjonalności, jak i budowy produktu. W stosunku do poprzedniej wersji modele z tej linii są prawie o połowę lżejsze, niewyczuwalne na nadgarstku. Koperty z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym zestawiono z silikonowymi paskami. Bezel w każdej wersji został wykonany ze stali szlachetnej, zaś kolorowy wyświetlacz zabezpiecza szkło mineralne.

Nowe funkcje w smartwatcha Suunto 5 Peak

W modelach Suunto 5 Peak zastosowano szereg udogodnień, które odróżniają je od poprzedniej wersji. Przede wszystkim są bardzo lekkie i wzbogacone o wydajniejszą baterię. W trybie wycieczki z włączonym czujnikiem GPS akumulator może pracować nawet do 100 godzin.

Możliwość automatycznych aktualizacji systemowych usuwa problem konieczności pilnowania premier nowych wersji. Szybka wymiana paska pozwoli Ci w łatwy sposób odmienić charakter zegarka, a jasna wersja tła urozmaici interfejs i umożliwi lepszą czytelność w wymagających warunkach.

Wybrane funkcje ultralekkiego zegarka do aktywności outdoorowych Suunto 5 Peak

Suunto 5 Peak może poszczycić się szeroko rozbudowaną funkcjonalnością, dzięki której łatwiej zadbasz o zdrowie i regenerację organizmu, poprawisz swoje wyniki sportowe i będziesz czerpać jeszcze większą radość z przygód na świeżym powietrzu. Wśród udogodnień modelu pojawiły się nadgarstkowy pomiar tętna, ponad 80 trybów sportowych, opcja śledzenia statystyk snu, analiza poziomu stresu i czasu wymaganego do regeneracji, czujnik GPS, inteligentne tryby pracy baterii czy sterowanie muzyką w telefonie za pomocą zegarka.

Złap wyjątkowy moment - alarmy wschodu i zachodu słońca w zegarku Suunto 5 Peak

Jednym z nowych rozwiązań zastosowanych w smartwatchu Suunto 5 Peak są alarmy zwracające Twoją uwagę na godziny wschodu i zachodu słońca. Pozwalają one uchwycić te wyjątkowe chwile w ciągu dnia, kiedy słońce budzi świat do życia i go usypia. Opcja ta umożliwia także bezpieczny powrót do domu, nim zrobi się ciemno. Rozbudowane funkcje dotyczące nawigacji to gwarancja udanych wycieczek.

Kup smartwatch Suunto 5 Peak w sklepie stacjonarnym w Warszawie lub na stronie internetowej Fabryka Zegarków

Modele z serii Suunto 5 Peak w prosty sposób zamówisz w naszym sklepie internetowym, a także osobiście, w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Oferujemy modele oryginalne, od oficjalnego dystrybutora - objęte jego gwarancją.

Autoryzowany dystrybutor zegarków Suunto 5 Peak

Produkty z kolekcji Suunto 5 Peak, które znajdziesz w naszym sklepie, pochodzą ze sprawdzonego źródła, co daje Ci gwarancję ich oryginalności oraz zapewnia dostęp do wsparcia ze strony centralnego serwisu Suunto.